आज :

धनगढीमा नेकपाको राजनैतिक प्रशिक्ष सुरु, महासचिव विप्लव मुख्य प्रशिक्षक

  • अनलाइन डबली

धनगढी । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका राजनैतिक प्रशिक्षण सुरु भएको छ । विहीबार विहानबाट सुदूरपश्चिमस्तरिय राजनैतिक तथा वैचारिक प्रशिक्षण सुरु भएको हो । सेती महाकालीका ९ वटै जिल्लाका अगुवा कार्यकर्ता प्रशिक्षणको लागि हिजो साँझ नै धनगढी पुगेसकेका थिए ।

पार्टी विभाजनपछि बसेको केन्द्रीय समितिको निर्णय अनुसार महासचिव विप्लवले देशभरका कार्यकर्ताहरुलाई राजनैतिक तथा वैचारिक प्रशिक्षण चलाइरहेका छन् । कर्णालीको जुम्मा कर्णालीको प्रशिक्षणपछि अछाम हुँदै विप्लव कैलाली पुगेका हुन् ।

होटल रुबसमा जारी कार्यक्रममा अहिले विप्लवको राजनीतिक प्रतिवेदन वाचन भइरहेको छ । त्यसपछि सचिवालय सदस्य सन्तोष बुढामगर र महासचिव विप्लवले प्रशिक्षण दिने कार्यतालिका रहेको नेकपाले जनाएको छ । कार्यक्रममा ६ सय जनाको उपस्थिति रहेको नेकपाका एक नेताले बताए ।

महासचिव विप्लवले अछाममा बाेल्दै जनताकाे चाहनाअनुसार चुनावबारे धारणा बनाउने बताएका थिए । यसलाइ विप्लव संघ र प्रदेशकाे चुनावमा पनि सहभागी हुने संकेतकाे रूपमा अर्थ लगाएका छन् । अाजकाे कार्यक्रममा विप्लवले के भन्छन् सबैले चाँसाे राखेका छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal