News Portal

 • नेपाल थप २४ सय २८ जनामा कोरोना संक्रमण विष्ट, ५ जनाको ज्यान गयो

  डबली संवाददाता२०७८ बैशाख ९ गते
  ६१ पटक

  काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २४ सय २८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ।

  स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १० हजार १ जनाको पीसीआर र एन्टिजेन विधिबाट ४४७ जनाको परीक्षण गर्दा सो संख्यामा पुष्टी भएको हो । जसमा ​पीसीआर विधिबाट २३ सय ६५ र एन्टिजेनबाट ६३ जना पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।
  मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ जना संक्रमितको ज्यान गएको छ ।

  त्यसैगरी अवधिमा २५२ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएका छन् । नेपालमा हालसम्म २ लाख ७६ हजार ३४५ जना निको भएका छन् भने कुल संक्रमितको संख्या २ लाख ९२ हजार १५२ पुगेको छ । कुल मृतकको संख्या ३ हजार ११७ पुगेको छ । नेपालमा हाल १२ हजार ६९० जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।

  मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौँ उपत्यकामा १ हजार १ सय ७४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार काठमाडौँमा ९८७ जना, भक्तपुरमा ८१ जना र ललितपुरमा १०६ जना कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् ।

  बिहीबार देशभर थप २४२८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ भने २४ घण्टामा ५ जनाको कोरोना संक्रमणबाट मृत्‍यु भएको छ ।

  देशभर ८१ जना क्वारेन्टाइनमा छन् भने १२ हजार ६ सय ९० जना संक्रिय कोरोना संक्रमित रहेका छन् । यससँगै हाल देशभर कोरोना संक्रमितको कुल संख्या २ लाख ९२ हजार १ सय ५२ पुगेको छ । बिहीबार मात्रै २५२ जना डिस्चार्ज भएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्