आज :

नेपालभाषाका नयाँ तथा पुराना पुस्तक प्रदशन

  • बुद्धशरण शाही
काठमाडौँ –  नेपालभाषाका नयाँ तथा पुराना पुस्तक प्रदशनको सुभारम्भ भएको छ  ।  नेपाल भाषा एकेडमीका  चान्सलर यज्ञरत्न धाख्वाले आज बिहिबार प्रज्ञाभवन कमलादीमा एककार्यक्रम बीच  प्रदशनीको सुभारम्भ गर्नु भयो ।
तीन  दिन सम्म संचालन हुने  प्रदशनीको उत्घाटन गर्दै  एकेडमी चान्सलर धाख्वाले पुस्तक प्रदशानिले लेखक तथा प्रकासकलाइ आफ्नो लगाएत  पुस्तक एकै स्थानमा पाठकका लागि उपलव्ध गराउन सक्ने र पाठक बर्गमा सबै विषयका पुस्तक एकै स्थानमा प्राप्त गर्न सहज हुने धारणा राख्नु भयो । नेपालभाषाका बिभिन्न पांच पुस्तक प्रकाशन सस्थाबात प्रकाशन गरेका  नेवा : समुदाय भित्रका पुराना कथा , साहित्य , मुक्तक , इतिहास ,हाइकु ,उपन्यास , बालकथा लगाएत विषयका पुस्तक प्रदशनीमा  रहेका छन् ।
 प्रदशनीका बीच  गुंपुन्हि ( जनैपूर्णिमा ) शुक्रबार  अपरान्ह  २.३० बजे  कविरत्न सिद्धि चरण श्रेष्ठ द्वारा रचित  सीस्वां, फूस्वां र  भूषण प्रसाद श्रेष्ठ द्वारा रचित छन्द ७७ र  नेवार भाषामा लेखिएका  गजल पुस्तक  विमोचन हुने भएको छ । यसै गरि गुंलागाःसापारु ( गाइजात्रा ) २८ गते सनिवार अपरान्ह २.३० बजे हास्यब्यंग्य साहित्यिक सम्मेलन हुने आयोजकले जानकारी दिएका छन्  ।
प्रदशनीको अन्तिम दिन आइतवार  अपरान्ह  १२ बजे बात साँझ  ६ बजेसम्म प्रदशनी रहने भएको छ  ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal