News Portal

 • विप्लवको ताजा अन्तरवार्ताः कुर्सीमा बसेर बहस गर्न तयार छौं (भिडियोसहित)

  ३५१५ पटक

  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव विप्लवले आफ्नो पार्टीले युद्धको घोषणा नगरेको बताउँदै शान्तिपूर्ण निकासको लागि बहस गर्न तयार रहेको बताएका छन् । विप्लवले पार्टी निकट रातो खबरलाई अन्तरवार्ता दिँदै एनसेल, अरुण र अपरकर्णाली देशको हितमा नभएको आफ्नो पार्टीले कारवाही गरेको बताउँदै फेरि पनि गर्ने बताएका छन् ।

  अन्तरवार्ताको क्रममा विप्लवले आफूहरु रत्नपार्कमा कुर्सीमा बसेर बार्ता गर्न तयार रहेको बताएका छन् । तर सरकारले आफ्नो लुट लुकाउन प्रतिबन्द लगाएको बताए ।

  त्यसैगरी सर्वोच्च अदालतले एनसेलबारे गरेको पछिल्लो फैसला देशविरुद्धमा नभएको भन्दै त्यसविरुद्ध संघर्ष घोषणा गरेको बताए । उनले अन्य पार्टीमाथि प्रश्न गर्दै एनसेल प्रकरणमा सबै नेताहरु फसेको बताए । उनले एनसेललाई नेपालबाटै लखेट्ने चेतावनी दिए ।

  विस्तृत अन्तरवार्ता 

  प्रतिकृया दिनुहोस्