आज :

अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको ग्राउण्ड ह्याण्डलिङ सेवा उपलव्ध गराउदै आएको निगमको दावी , निरन्तर सुधार गर्दै उत्कृष्ट सेवा प्रदान गर्न संकल्प

  • अनलाइन डबली

काठमाडौँ ।  नेपाल वायुसेवा निगमले अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको ग्राउण्ड ह्याण्डलिङ सेवा उपलव्ध गराउदै आएको दावी गरेको छ । निगमले बिहिबार एक प्रेस बिज्ञप्ति जारी गर्दै त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा निगमले ग्राउण्ड ह्याण्डलिङ सर्भिसलाइ अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको निरन्तर रुपमा दिंदै आएको जानकारी दिएको हो ।

निगमले २०१६ देखि  ग्राउण्ड ह्याण्डलिङ सुसक्षा  सम्बन्धी  अदित  गराई आफ्नो सेवालाई अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको सेवामा मापन गरेको छ । विगतमा निगमले ग्राउण्ड ह्याण्डलिङ सेवाको लोड नियेंत्र , यात्रु र सरसामान ह्याण्डलिङ , एयरक्राफ्ट  ह्याण्डलिङ र  लोदिंग , अर्गनाइजेसन र मेनेजमेन्ट , एयरक्राफ्ट  ग्राउड मुभमेन्ट भएकोमा हाल कार्गो ह्यान्दिलिंग सहित ग्राउण्ड ह्यान्डीलिंग का सबै क्षेत्रहरुमा आइयसजीओं  सर्टिफिकेट भएको छ ।
आइयसजिओं सर्टिफिकेट , आइएटिए ( अन्तर्राष्ट्रिय एर ट्रान्सपोर्ट एशोसिएसन ) ले आवधिक रुपमा समय–समयमा हुने प्रमाणीकरण  हरेक दुई–दुई वर्षमा हुने आइयसजीओं अदित बाट निर्धारित मापदण्ड पूरा गरेमा मात्र प्रदान गर्दछ । निगमले  यसलाई निरन्तर सुधार गर्दै उत्कृष्ट सेवा प्रदान गर्न नेपाल वायुसेवा दृढ संकल्पित रहेको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal