News Portal

 • नगेन्द्र घलेको अगुवाइमा बेलायतबाट ३१ जनाले सहयोग गरे क्यान्सर पीडितलाई

  डबली संवाददाता
  २०० पटक

  काठमाडौं । नगेन्द्र घले (रिल्ली)को अगुवाईमा बेलायत निवासी ३१ जना नेपालीले क्यान्सर पीडित पिताम्बर गुरुङलाई २ हजार १ सय ६४ पाउण्ड अथार्त ३ लाख ४६ हजार २ सय ४० नेपाली रुपैयाँ सहयोग गरेको काठमाडौं निवासी चन्द्र घलेले अनलाईन डबलीलाई बताएका छन् । हालै राजधानीमा सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रम गरि पीडित गुरुङलाई सहयोग प्रदान गरेका थिए ।

  संखुवासभा जिल्ला साबिकको बाह्रबिसे फुकाम हाल परिवर्तित भई सभापोखरी–३ फुकाम निवासी ६१ वर्षिय गुरुङ विगत लामो समयदेखि भक्तपुर क्यान्सर अस्पतालमा उपचार गराईरहेको चन्द्र घलेले बताए ।घलेले पीडित गुरुङको सु–स्वास्थ्य र दीर्घायुको कामना गर्दै उनलाई उपचारको लागि बेलायतबाट आएको रकम हस्तान्तरण गर्दै यस्तै मनकारी देश विदेशमा रहनुहुने सम्पूर्ण नेपाली दाजुभईहरुमा थप सहयोगको लागि अपिलसमेत गरेको बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्