आज :

रिसोर्ट फङ्की हिल व्यापक मर्मतसम्भार नवीकरण पछि पुनः खुल्ला

  • अनलाइन डबली

नगरकोट । नगरकोटको प्रख्यात हिल स्टेशनको मुटुमा रहेको ऐतिहासिक रिसोर्ट फङ्की हिलले व्यापक मर्मतसम्भारपछि आफ्नो ढोका पुनः खोलेको छ । समुन्द्री सतहबाट १९८० मिटरको उचाइमा रहेको यो रिसोर्ट हिमालयका मनोरम दृश्यहरूका साथै मनमोहक सूर्योदय र सूर्यास्त दृश्यहरू प्रदान गर्ने उत्तम रिट्रीट हो । भक्तपुरबाट १५ किलोमिटर र त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ३० किलोमिटरको दुरीमा रहेको रिसोर्ट फङ्की हिलमा स्थानीय तथा अन्तर्राष्ट्रिय यात्रुहरूका लागि सहज पहुँच छ । टावर रोडमा रहेको नगरकोट क्लब हिमालयको छेउमा रहेको नगरकोट बसपार्कबाट यो रिसोर्ट रणनीतिक रूपमा १०० मिटरको दूरीमा अवस्थित छ ।

व्यापक नवीकरणले रिसोर्टलाई यसको ऐतिहासिक आकर्षणको संरक्षण गर्दै ताजा काठको स्वादयुक्त वातावरणको साथ समाहित गरेको छ । यसलाई यस क्षेत्रको सबैभन्दा पुरानो तर कायाकल्प गरिएको रिसोर्टहरूमध्ये एक बनाइएको छ । आगन्तुकहरूले अब नगरकोटको परम्परागत आकर्षणको सारलाई कायम राख्ने वातावरणमा आधुनिक सुखसुविधा र सुविधाहरूको आनन्द लिन सक्छन् । “हामी रिसोर्ट फन्की हिलमा पाहुनाहरूलाई स्वागत गर्न पाउँदा उत्साहित छौं,“ रिसोर्टका प्रबन्धक फुर्वा शेर्पाले भने । “हाम्रो नवीकरणहरू हाम्रो स्थानको अद्वितीय सम्पदाको संरक्षण गर्दै पाहुना अनुभव बृद्धि गर्न विचारपूर्वक डिजाइन गरिएको हो, उनले थपे, हामी विश्वस्त छौं कि हाम्रा पाहुनाहरूले आधुनिकता र परम्पराको मिश्रणको कदर गर्नेछन् । किनभने तिनीहरूले हाम्रो वरिपरिको अद्भुत प्राकृतिक सौन्दर्यको आनन्द लिनेछन् ।“ नगरकोट लामो समयदेखि यसको प्राकृतिक सौन्दर्य र शान्त वातावरणको लागि मनाइँदै आएको छ र रिसोर्ट फङ्की हिल प्रकृति प्रेमी र साहसिक खोज्नेहरूका लागि एक आदर्श स्थानको रूपमा उभिएको छ, चाहे यो एक शान्त गेटवे हो वा पहाडहरूमा साहसिक कार्य हो, रिसोर्ट फन्की हिलले एक अविस्मरणीय बसाइको प्रतिज्ञा गर्दछ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal