News Portal

पत्रकार विद्यार्थी संगठनकाे कपिलवस्तु अध्यक्षमा राधा पाण्डे निर्वाचित

गंगा भण्डारी२०७७ मंसिर ६ गते
९० पटक

वुटवल । पत्रकार विद्यार्थी संगठन नेपालको कपिलवस्त भेला सम्पन्न भएको छ । शनिबार सम्पन्न भेलाले राधा पाण्डेको अध्यक्षतमा जिल्ला समिति निर्वाचित गरेको छ । भेलाले बसन्ता भुसाल, अनिता क्षेत्र, मनिषा भुसाल, सागर बिकलाई सदस्यमा निर्वाचित गरेको छ ।

संगठन विस्तार तथा सुदृढ अभियानको सुरु भएको छ । अभियानको पहिलो दिन कपिलवस्तु भेला सम्पन्न भएको हो । अभियानको उद्घाटन गर्दै संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष मुक्ति गैरेले प्रगतिशील ‍र न्याय र राष्ट्रका लागि उत्पीडित पत्रकार विद्यार्थीहरु एक हुनु पर्ने बताए ।

‘प्रगतिशील,न्याय र राष्ट्रका लागि उत्पिडित पत्रकार विद्यार्थीहरुकाे मजवुत एकतालाई कायम गराैं, सदस्यता वितरण,संगठन विस्तार तथा सुदृढ अभियान सफल पाराैं’ नारासहित सुरु भएको छ ।

अभियानको पहिलो भेलालाई केन्द्रीय अध्यक्ष गैरेसँगै पाल्पा जिल्ला अध्यक्ष टेकबहादुर दर्लामीले सम्बोधन गरेका थिए । भेला राधा पाण्डेको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्