News Portal

 • मिनी ट्रक दुर्घटनामा २८ घाइते, ५ जनाको अवस्था गम्भीर

  ३२० पटक

  उदयपुर । मध्य पहाडी लोकमार्ग अन्तर्गत कटारी नगरपालिका-५ भोर्लेमा भएको मिनी ट्रक दुर्घटनामा घाइते भएका २८ मध्ये ५ को अवस्था गम्भीर रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले जानकारी दिएको छ ।

  रिस्कुबाट कटारी तर्फ आउँदै गरेको बा.३ ख ७३०१ नम्बरको मिनी ट्रक तीव्र गतिका कारण ब्रेक फेल भई दुर्घटना भएको थियो । गम्भीर घाइते भई उपचाररत हुनेमा इटहरी उपमहानगरपालिका-१० की २० वर्षिय विना विक, ३० वर्षिय कल्पना विक, त्रियुगा नगरपालिका-५ का २७ वर्षिय लक्ष्मण खत्री र कटारी नगरपालिका-६ चुहाडेका २५ वर्षिय सुजाता राई, सोही नगरपालिका-९ लिम्पाटारका ३० वर्षिय प्रकाश सुर्खेती गम्भीर घाइते भएका छन् ।

  सुजाता राईको बाँया हातको पाता भाँचिएको छ भने विना, कल्पना, लक्ष्मण र प्रकाशको टाउको र अनुहारमा चोट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरका एसपी बिर बहादुर बुढामगरले जानकारी दिए । इटहरी उपमहानगरपालिका-१० का खेचर बहादुर विकको पनि दाहिने हात भाँचिएको छ । उनीहरुलाई थप उपचारका लागि विराटनगर रेफर गरिएको एसपी बुढामगरले जानकारी दिए । ट्रकमा २८ जना सबार थिए ।

  घाइते मध्ये १५ जनालाई थप उपचारको लागि जिल्ला बाहिर पठाएको छ भने अन्यको कटारी अस्पताल, आस्था अस्पताल कटारी र मोडल अस्पताल कटारीमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्