आज :

नेपाल-पाकिस्तान मैत्री टी ट्वान्टी क्रिकेट प्रतियोगिता-२०२४ को ९ औं संस्करण सम्पन

  • बुद्धशरण शाही

काठमाडौँ   । नेपाल-पाकिस्तान मैत्री टी ट्वान्टी क्रिकेट प्रतियोगिता-२०२४ को ९ औं संस्करण सम्पन भएकोछ।  एक सप्ताह अगाडी १९ गते शनिबार बात सुरु भएको यस प्रतियोगिताका बिजयी खेलाडीहरुलाई पुरस्कार वितरण गरि समापन गरिएको हो। प्रतियोगितामा विभिन्न क्लबका बाह्र टोलीले भाग लिएका थिए।
राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का उपाध्य्क्ष शिव कोइराला (ज्वाला)को प्रमुख आतिथ्यमा भएको कार्यक्रममा विशेष अतिथिमा सार्कका महासचिव गुलाम सरवार, नेपालका लागि इजिप्टका राजदूत महामहिम नोहा हम्दी अहमद एल्गेबाली, नेपालका लागि बंगलादेशका राजदूत महामहिम सलाहुद्दिन नोमान चौधरी र चिनियाँ दूतावासका आर्थिक तथा वाणिज्य काउन्सिलर सि यु उपस्थित हुनु भयो। क्रिकेट एक्सिलेन्स सेन्टर काठमाडौंले विजयी टोलीलाई ट्रफी प्रदान गरे। पाकिस्थानका खेलाडी जहाँ ली क्रिकेटले उपविजेता ट्रफी जित्न सफल हुनुभयो ।

यसैगरी नेपाल क्रिकेट संघका महाप्रबन्धक उत्सव ढुंगाना, हिमालयन बैंक लिमिटेडका अध्यक्ष प्रचण्डबहादुर श्रेष्ठ र हिमालयन बैंक लिमिटेडका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अशोक एसजेबी राणा। कार्यक्रममा पत्रकार, नागरिक समाजका प्रतिनिधि र खेलप्रेमीहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो । विशेष अतिथिहरुले टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिताका प्रख्यात खेलाडी तथा पदाधिकारीहरुलाई पुरस्कार प्रदान गरेका थिए ।
समारोहलाई सम्बोधन गर्दै राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का उपाध्य्क्ष कोइरालाले कार्यक्रमलाई सफलतापूर्वक आयोजना गरेकोमा पाकिस्तानी दूतावासको पहलको प्रशंसा गर्नुभयो। उनले यो कार्यक्रम अहिले काठमाडौंको खेलकुद क्यालेन्डरमा रहेको र नेपाल र पाकिस्तानबीचको घनिष्ठ सम्बन्धको अभिव्यक्ति भएको बताउनुभयो ।

आफ्नो मन्तव्यमा राजदूत एच.ई. अबरार एच हाश्मीले विजयी टोलीलाई बधाई दिँदै कार्यक्रम सफलतापूर्वक सम्पन्न गरेकोमा आयोजकको प्रशंसा गर्नुभयो । उनले यस प्रतियोगिताले नेपालका उदीयमान क्रिकेट खेलाडीहरुलाई अवसर प्रदान गर्न सहयोग गरेको बताउनु भयो । 2014 देखि यो वार्षिक कार्यक्रम दुई देशहरु बीच बलियो सम्बन्ध बनाउन को लागी एक माध्यम हो। उनले आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रम आयोजना गरी दुई देशका युवालाई एक ठाउँमा ल्याउने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नुभयो । राजदूतले कार्यक्रममा देखाएको चासो र उपस्थितिका लागि प्रमुख अतिथि, विशेष अतिथि र सहभागीहरूलाई धन्यवाद दिनुभयो। उनले कार्यक्रममा सहयोग गरेकोमा हिमालयन बैंक लिमिटेडलाई धन्यवाद दिनु भयो।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal