आज :

माओवादी केन्द्रको हुम्ला अध्यक्षमा डा.रोकाय मनोनित, एक नम्बर पार्टी बनाउने प्रतिबद्धता

सुर्खेत । नेकपा (माओवादी केन्द्र) जिल्ला समन्वय समिति हुम्लाको अध्यक्षमा डा. दीपेन्द्र रोकाया मनोनित भएका छन् । माओवादी केन्द्रले कर्णाली प्रदेशले रोकायालाई जिल्लाको समन्वय समितिको अध्यक्ष मनोनित गरेको हो । संवाद डबलीको संस्थापक अध्यक्ष समेत रहेका रोकाया यसअघि कर्णाली प्रदेश योजना आयोग सदस्य भएर काम गरेका थिए ।

अध्यक्षको जिम्मेवारी पाएसँगै रोकायाले अनलाइन डबलीसँग संक्षिप्त कुरा गर्दै आफूले माओवादी केन्द्रलाई पहिलो नम्बर पार्टी बनाउने गरी लाग्ने बताए ।

“मेरो पहिलो जिम्मेवारी पार्टीलाई तीनवटै चुनावमा एक नम्बरको पार्टी बनाउने हुन्छ । त्यसको लागि जिल्लामा लामो समयदेखि योगदान गरेको साथीहरुको सम्मानजनक भूमिका मिलाइनेछ । त्यस्तै अहिलेसम्मका उपलब्धीको रक्षा र व्यवस्थापन गर्ने प्रयास गर्नेछु” रोकायले भने ।

त्यसैगरी सहिद र बेपत्ता परियारको सम्मान र उनीहरुको योगदानको सम्मान गर्ने योजना बनाउने बताउँदै रोकायाले भने, “सहिद, बेपत्ता परियारको सम्मान र पूर्णकालिन कार्यकर्ताको भूमिका र व्यवस्थापन, जनताले अहिलेसम्म गरेको बलिदानको सम्मान हुने गरी योजना बनाएर अगाडि बढ्छौं ।” रोकायाले जनतालाई परिवर्तनको महशुस हुने गरी पार्टी लाग्ने बताए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal