News Portal

 • राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको ऋणपत्रमा आवेदन दिने आज अन्तिम दिन, तपाई छुट्नु त भएन ?

  डबली संवाददाता२०७८ जेठ २८ गते
  १३९ पटक

  काठमाडौं । राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेड ले २५ गतेदेखि निष्काशन तथा बिक्री खुला गरेको २ अर्व ५० करोड रुपैंया बराबरको ऋणपत्रमा आवेदन दिने आज (शुक्रवार) अन्तिम दिन रहेको छ ।

  बैंकले प्रतिकित्ता १ हजार रुपैयाँ अंकित मूल्य भएको २५ लाख कित्ता ऋणपत्र निष्काशनमा ल्याएको हो।
  जसमा १ अर्ब रुपैयाँ बराबरको १० लाख कित्ता सर्वसाधारणको लागि छुट्याइएको छ भने बाँकी १ अर्ब ५० करोड रुपैयाँ बराबरको १५ लाख कित्ता व्यक्तिगत तवरबाट बाँडफाँट गरिने छ। यस ऋणपत्रको ब्याज अर्धवार्षिक रुपमा भुक्तानी गरिनेछ ।

  उक्त ऋणपत्रको विक्री बन्द हुने ढिलो अवधि असार ८ गतेसम्म रहेपनि माागभन्दा बढी आवेदन परिसकेकाले छिटो अवधिमै विक्री बन्द हुन लागेको कम्पनीले जानकारी गराएको हो । उक्त ऋणपत्र खरीदका लागि न्यूनतम २५ कित्तादेखि अधिकतम २ लाख ५० हजार कित्तासम्म आज बैंकिङ समयसम्म आवेदन दिन सकिनेछ ।

  ऋणपत्र निष्काशनका लागि गराएको क्रेडिट रेटिङ्गमा केयर रेटिङ्ग नेपालले बैंकलाई केयर एनपी सिङ्गल ए प्लस इस्यूअर रेटिङ्ग प्रदान गरेको छ। बैंकले ऋणपत्र जारी गर्न एनआईबिएल एस क्यापिटललाई निष्काशन तथा बिक्री प्रबन्धकको रुपमा नियुक्त गरेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्