News Portal

 • एकैदिन अहिलेसम्मकै धेरै काठमाडौंमा ४५४ सहित देशभर थप १३५९ जना काेराेना संक्रमित

  डबली संवाददाता२०७७ भदौ १९ गते
  ३६१ पटक

  काठमाडौं । शुक्रबार स्वास्थ्य तथा जनसङख्या मन्त्रालयको नियमित प्रेश बिफिङमा बोल्दै मन्त्रालयका प्रबक्ता डा. जागेश्वर गौतमले नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या थप १३५९ पुगेको बताएकाे छन् । जसमा पुरुष ८९५ रहेका छन् भने महिला ४६४ रहेका छन् । यो सहित अहिलेसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या ४४२३६ पुगेको छन ।

  स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. गौतमले शुक्रबार काठमान्डौ उपत्यकामा थप ४५४ जना सक्रमित थपिएको जनाएको छन् । २४ घण्टामा काठमान्डौमा ३८६ जना , ललितपुरमा र भक्तपुरमा ३२ जनामा देखिएको छ ।

  शुक्रबार २४ घण्टामा थप १३५४ जना कोरोना जितेर घर फर्किएको छन् । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमण भएर निको हुनेको संख्या हालसम्म २५ हजार ५६१ पुगेको छ ।

  आज कोरोना मुक्त हुने देशका विभिन्न स्थानका अस्पतालबाट भएको मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ । त्यस्तै सक्रिय संक्रमितको संख्या १८४०७ रहेको छ ।
  यसअघि बिहिबार बिफिङमा बोल्दै मन्त्रालयका प्रवक्ता डाक्टर गौतमले थप ६ जनाको ज्यान गएको बताएका थिए । तीनिहरु २ जना पुरुष र ४ जना महिला रहेका थिए । विहीबार देशभर कोरोना भाइरसका थप १२२८ जना नयाँ संक्रमित थपिएका थिए । जस मध्ये ८३४ पुरुष र ३९४ महिलामा भएको पनि मन्त्रालयले जनाएको थियो ।

  त्यसैगरी बिहिबार काठमान्डौमा थप ४४३ जनामा कोरोना भाईरस संक्रमण देखिएका थिए । ती मध्ये काठमान्डौ जिल्लमा ३५७ जना, ललितपुरमा ४६ जना र भक्तपुरमा ४२ जनामा संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. गौतमले जनाएको छन् । बिहिबार गत २४ घण्टामा गरिएको १३ हजार ४१३ पीसीआर परीक्षण गरिएको थियो । भने ९१७ जना कोरोना भाइरस मुक्त भएर घर फर्किएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्