News Portal

 • नेपालगञ्‍जमा विहानै थप ७ जनामा कोरोना संक्रमित, कोरोनाको इपिसेन्टर बन्‍ने खतरा

  डबली संवाददाता२०७७ बैशाख २३ गते
  ४४८ पटक

  काठमाडौं । नेपालगञ्जमा थप सात जनामा कोरोना भाइरसका संक्रमित भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालले मंगलबार विहान भेरी अञ्चल अस्पताल नेपालगञ्जको प्रयोगशालामा भएको परीक्षणमा नयाँ सात जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि जनाएको छ ।

  मन्त्रालयले दिएको जानकारीअनुसार नेपालगञ्ज ८ निवासी २२, ३० र ४० वर्षका तीन जना पुरुष र ०९, ३२, ३४ र ५५ वर्षका चार जना महिलाहरु छन् । उनीहरु सबैको अवस्था सामान्य रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । उनीहरुलाई चिकित्सकको निगरानीमा राखिएको छ ।
  थप ७ जनासँगै नेपालगंजमा संक्रमितको संख्या २३ पुगेको छ । अब नेपालको संक्रमित संख्या ८२ पुगेको छ ।

  नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका ८ का ५८ वर्षीय पुरुषमा गत शुक्रबार कोरोना संक्रमण पुष्टी भएपछि उनको सम्पर्कमा आएका एक सय जनाको खोजी गरी परीक्षण सुरु गरिएको छ । योसँगै नेपालगंज कोरोनाको इपिसेन्टर बन्ने खतरा बढेको छ ।

  आजबाट नेपालगंजलाई निषेधित क्षेत्र घोषणा गरिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्