News Portal

 • पत्रकार देवकोटा सम्मानित

  ६६६ पटक

  सुर्खेत । मंगलगढी बहुउदेश्यीय सहकारी संस्थाले पत्रकार देविराम देवकोटालाई सम्मान गरेको छ । संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारणसभमा देवकोटालाई नगद रकमसहति सम्मान गरेको छ । यार्सान्यूज डटकमका सम्पादक समेत रहेका पत्रकार देवकोटाले पत्रकारिता क्षेत्रबाट संस्थालाई उद्देश्यमा अगाडि बढ्न सहयोग गरेको भन्दै सम्मान गरको हो ।

  सो अबसरमा संस्थाको करोबारमा बृद्धि भएको जानकारी गराईको थियो । आर्थिक वर्ष २०७४/०७५ भन्दा आर्थिक वर्ष २०७५/०७६ मा कुल कारोबारमा ७.५९ प्रतिशतले वृद्धि गरेको संस्थाले शेयर धनी तथा बचतकर्तालाई जानकरी गराएको थियो ।

  शनिबार सहकारी संस्थाको ११ औं वार्षिक साधारणसभामा प्रस्तुत गरिएको वार्षिक प्रतिवेदन अनुसार आर्थिक वर्ष २०७४÷०७५ मा संस्थाको कुल कारोबार तीन करोड तीन लाख ४५ हजार एक सय ४१ रहेकोमा आर्थिक वर्ष २०७५÷०७६ मा २३ लाख तीन हजार ३४६ रुपैंयाले वृद्धि भइ कुल कारोबार तीन करोड २६ लाख ४८ हजार ४८७ पुगेको छ ।

  कार्यक्रममा सहकारी संघका अध्यक्ष अमृत बिसीले सहकारीले अब बहुउद्देश्यीय प्रकृतिका काममा लगानि गर्नुपर्नेमा जोड दिएका छन् । विसीले मंगलडि सहकारी जस्ता अन्य सहकारीहरुले पनि अब कृषी लगाएतका क्षेत्रमा लगानि गरेर रोजगार श्रृजना गर्नुपर्ने बताए ।

  संस्थाका अध्यक्ष प्रेम रावतको अध्यक्षतामा भएको साधारणसभामा विभिन्न व्यक्तिलाई पुरष्कृत गर्नुका साथै सम्मान समेत गरिएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्