News Portal

 • गुणराज लोहनी गिरफ्तार 

  १६१७ पटक

  काठमाडौँ  । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका पूर्वकेन्द्रीय सदस्य गुणराज लोहनी गिरफ्तारलाई प्रहरीले गिरफ्तार गरेको छ । नेकपाको केन्द्रीयबाट हालै बिदाई भएकोङ्क लोहनीलाई मं‌गलबार विहान प्रहरीले चितवनबाट गिरफ्तार गरेको हो ।

  रातो खबर साप्ताहिकका पूर्वनिर्देशक गुणराज लोहनीको स्वास्थ्‍य अवस्था गम्भीर भएको भन्दै नेकपाले बिदाई गरेको थियो । केन्द्रीय समितिका निर्णय सार्वजनिक गर्न पार्टीका महासचिव विप्लवले जारी गरेको विज्ञप्तिमा भनिएको छ, ”स्वास्थ्य समस्याका कारण पार्टीको केन्द्रीय समितिमा रहेर काम गर्न कठिनाइ भएकाले आफ्नो अवस्थाले दिएअनुसार देश र जनताका लागि काम गर्न सक्ने अनुमति दिँदै कमरेड गुणराज लोहनीलाई केन्द्रीय समितिको जिम्मेवारीबाट बिदाइ दिइयो ।” विप्लवको विज्ञप्ति सार्वजनिक भएको २४ घण्टा नबित्दै प्रहरीले लोहनीलाई गिरफ्तार गरेको हो ।

  जनयुद्धको क्रममा जीवन साथी गुमाएका लोहनी केही समयदेखि खराब स्वास्थ्यका कारण चितवनस्थित घरमा आराम गरिरहेका थिए ।

  • फाइल फोटो
  प्रतिकृया दिनुहोस्