News Portal

 • व्यापारीसँग रकम असुल्दै गर्दा युवक पक्राउ

  २०८ पटक

  जलेश्वर । नेपाल प्रहरी प्रदेश नं.२ को घुमुवा प्रहरी रहेको भन्दै व्यापारीलाई धम्क्याउने, तर्साउने र रकम असुल्ने कार्य गर्दै आएका एक युवकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

  उनी महोत्तरीको लोहारपट्टी नगरपालिका-९ खुट्टापिपराढी गाउँका २८ वर्षिय जयप्रकाश मण्डल रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीले जनाएको छ ।

  प्रहरीका अनुसार उनले जिल्लाको पूर्वी दक्षिणी सीमा क्षेत्रमा अवस्थित मटिहानी नगरपालिकाका व्यापारीलाई आफू नेपाल प्रहरीको घुमुवा प्रहरी रहेको भन्दै धम्क्याउने, तर्साउने र उनीहरुसँग रकमसमेत असुल्ने कार्य गर्दै आएका थिए ।

  प्राप्त गोप्य सूचनाका आधारमा व्यापारीसँग रकम असुली गरिरहेकै बेला उनलाई पक्राउ गरिएको हो । पक्राउ गरिएका उनलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीको हिरासतमा राखी आवश्यक अनुसन्धान अगाडि बढाइएको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्