News Portal

 • प्रधानमन्त्री ओली युरोप भ्रमण जाने तयारीमा

  ३५८ पटक

  काठमाडौं । परराष्ट्र मन्त्रालयले आईतवार पत्रकार सम्मेलन गरी प्रधानमन्त्रीको जेठ २५ देखि असार १ गतेसम्म स्विट्जरल्याण्ड, बेलायत र फ्रान्सको ९ दिने भ्रमण तय भएको जानकारी दिएको हो ।

  उनले जेठ २६ गते स्विट्जरल्याण्डको जेनेभामा आयोजना हुने अन्तराष्ट्रिय श्रम संगठनको वार्षिक साधारण सभालाई सम्बोधन गर्नु हुने परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवालीले जानकारी दिए ।

  त्यसपछि प्रधानमन्त्री ओली जेठ २७ गते बेलायत जाने र त्यहाँ अक्सफोर्ड युनियनले आयोजना गरेको विशेष समारोहलाई सम्बोधन गर्ने बताइएको छ । बेलायत भ्रमणमा रहँदा उनले त्यहाँका समकक्षी थेरेसा मेसँग औपचारिक भेटवार्ता गर्ने छन् ।

  बेलायत भ्रमणपछि फ्रान्सको राजधानी पेरिसमा आयोजना हुने उच्च स्तरीय राजनीतिक भेटवार्तामा सहभागी हुने र त्यहाँका लगानीकर्ताहरुसँग नेपालमा लगानी भित्र्याउने विषयमा छलफल गर्ने परराष्ट्रमन्त्री ज्ञवालीले बताए । प्रधानमन्त्री ओली असार १ गते स्वदेश फकने कार्यक्रम तय गरिएको परराष्ट्र मन्त्रालयले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्