News Portal

 • विप्लव-वैद्यसहित छ पार्टीबीच एकता तयारी

  १९६२ पटक

  काठमाडौं । विप्लव नेतृत्वको नेकपा, मोहन वैद्य नेतृत्वको नेकपा (क्रान्तिकारी–माओवादी) सहित छ ओटा पार्टीहरुबीचमा सरकारका जनविरोधी कार्यविरुद्धमा कार्यगत एकता अगाडी बढेको जनाइएको छ ।

  शुक्रबार माओवादी केन्द्रीय कार्यालय बुद्धनगरमा बसेको छलफलमा सहभागी नेकपा (माओवादी माओवादी) केन्द्रका महासचिब कर्णजित बुढाथाकीले अनलाइन डबलीलाई सो जानकारी दिएका हुन ।

  चित्रबहादुर केसि नेतृत्वको राष्ट्रिय जनमोर्चा, गोपाल किराती नेतृत्वको नेकपा माओवादी केन्द्र, ऋषि कट्टेल नेतृतवको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी, सिपि मैनाली नेतृत्वको नेकपा (माले) लगायतका छ पर्टीहरुबीच कार्यगत एकता तयारी सकारात्मकरुपमा अगाडी बढेको जनाइएको छ ।
  महासचिव बुढाथाकीका अनुसार विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई गैर कानूनीरुपमा लागाइएको प्रतिबन्ध तथा नेता–कार्यकर्ताहरुलाई धरपकड र झूटा मुद्धामा पसाउने कार्यको विरोध, पछिल्लो पटक नागकिता प्रकण, वाइडबडी, बालुवाटारको सरकारी जग्गा अतिक्रमण विरुद्ध आन्दोलनको तयारी गर्ने बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्