News Portal

 • वाइडबडी जहाज खरिदमा भएको भ्रष्टाचारमा मुछिएकालाई तत्काल कारबाही नगर्ने

  ३०३ पटक

  काठमाडौं । सरकारले वाइडबडी जहाज खरिदमा भएको अनियमतितामा मुछिएका कर्मचारी तथा मन्त्रीहरुलाई तत्काल कारबाही नगर्ने जनाएको छ ।

  आज (बिहीबार) सिंहदरबारमा मन्त्रिपरिषदको निर्णय र समसामयिक विषयमा जानकारी दिन आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री गोकुल बाँस्कोटाले सरकारले पनि उक्त विषयमा छानबिन गर्न आयोग नै बनाएकोले तत्काल कार्यान्वयनमा नजाने बताए ।

  उनले भने,‘संसदको अन्य समितिहरुले पनि यस विषयमा छानबिन गरिरहेका छन् । फेरि लेखा समितिले बनाएको उपसमितिको प्रतिवेदनमा पनि केही गल्तीहरु भेटियो । त्यसैले सबैतिरबाट छानबिन गरेर रिपोर्ट आइसकेपछि जो भए पनि कारबाही गरिने छ ।’

  यथार्थ विवरण नआइकन कारबाही गर्दा हतार हुन सक्ने बताउँदै वाइडबडी खरिदमा भएको अनियमितताबारे छानबिन गर्न बनेका समिति तथा सरकारले बनाएको आयोगले दिएको प्रतिवेदनमा एक रुपता आएपछि मात्रै कारबाही गरिने बताए ।

  उनले भने,‘अहिले नै कारबाही नगर्नूको अर्थ कसैलाई कारबाही नगरिने भन्ने होइन । तर, छानबिन समितिले अन्तिम निस्कर्ष निकालेपछि जो जो कारबाहीका लागि सिफारिश हुन्छन् । ती सबैलाई कारबाही हुन्छ ।’

  प्रतिकृया दिनुहोस्