आज :

दुर्गेश थापासँगको भारतिय सोशल मिडिया स्टार नवश्रीको नेपाली म्यूजिक भिडियोको पोस्टर रिलिज

  • अनलाइन डबली

नयाँ दिल्ली। दार्जिलिङकी नवश्री आफ्नो प्रतिभा र अभिनयको बलमा सामाजिक सञ्जाल स्टार बनेकी उनले नेपालमा सुपरस्टार दुर्गेश थापासँग रुपकी रानी शेर्को राजाको म्युजिक भिडियो गरेकी छिन् ।

सो म्यूजिक भिडियो छिट्टै रिलिज हुन लागेको बताईको छ । को हुन् त नवश्रीः नवश्री दार्जिलिङकी बासिन्दा हुन् र आफ्नी आमासँग यहीँ बस्छिन् । बाल्यकालदेखि नै अभिनयमा झुकाव थियो, जसका कारण सानै उमेरमा नै नवश्रीले आफ्नो अभिनय र नृत्यले सबैको मन जितिन् र सिंगो दार्जिलिङको मनपर्ने भइन् । उनले १४ वर्षको उमेरमा प्लानेट मिस इन्डिया वर्ल्ड २०१८ को उपाधि जितेर आफ्नो प्रतिभा देखाइन् ।

यससँगै नवश्रीको अनुहार बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री श्रीदेवी र दिव्या भारतीसँग यत्ति मिल्छ कि जब नवश्रीले आफ्ना केही तस्बिरहरू सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरे, तब मानिसहरूले उनी दिव्या भारती हुन् भनेर भने। यति मात्र होइन, केही समयमै सामाजिक सञ्जालमा मानिसहरूले नवश्रीलाई यति मन पराए कि उनीहरूले उनलाई सोशल मिडिया स्टार भन्न थाले।

को हुन् त दुर्गेश थापाः दुर्गेश थापा नेपाली सिने जगतको चर्चित नाम हो, उनले आफ्नो करियरमा हालसम्म ५ हजार भन्दा बढी सुपरहिट एल्बम बनाएका छन् जसले मानिसको मनमा राज गरिरहेकी छिन् ।यसका साथै धेरै म्युजिक भिडियोमा उनको अभिनयको पनि तारिफ भइरहेको छ । उनको फ्यानहरु द्वारा पहिलो रोजाई रहन्छ। उनको मिलनसार स्वभावका कारण कलाकार, संगीतकार, निर्देशक, निर्माता वा अन्य जो कोही नेपाली चलचित्र जगतसँग जोडिएका जो कोहीले उनीसँग काम गर्न रमाइलो गर्ने उनको भनाइ छ । यस म्युजिक भिडियोमा राजकुमार थापा र प्रकाश कँडेलले खलनायकको भूमिका निर्वाह गरेका छन् । यस म्युजिक भिडियोका गायक हुन् – कृष्ण केसी, सदिक्षा केटल । कृष्ण केसीले संगीत संयोजन गरेका हुन् । गरेको छ। रेकर्डिङ स्टुडियो, मिक्सिङ -HBN  किस्मत द्वारा गरिएको। क्यामेरा-रेडमी निर्देशन, सम्पादन क्रान्ति केसीले गरेका छन् । कोरियोग्राफी -क्रान्ति केसी देवराज सापकोटाले गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal