आज :

सेगवे–नाइनबटको नयाँ हाई–पावर ई–स्कुटर एन–१०० नेपाली बजारमा, यस्तो छ मूल्य

  • अनलाइन डबली

काठमाडौँ । सेगवे नाइनबटको नेपालका लागि आधिकारिक विक्रेता आइ।हब प्रालि ले एन–सिरिज अन्तर्गतको नयाँ ई–स्कुटर एन–१०० सार्वजनिक गरेको छ । उत्कृष्ट पावरका साथ अझ प्रभावशाली, नाइनबट एन–१०० एन सिरिज अन्तर्गत नेपाली बजारमा सार्वजनिक पहिलो ई–स्कुटर हो ।

सहरी क्षेत्रको यात्रामा शैली, आराम र दक्षता ल्याउन डिजाइन गरिएको आधुनिक गतिशीलताको लागि नयाँ समाधान हो, जसले सवारी चालकहरूलाई नयाँ र उच्च स्तरको सुविधा प्रदान गर्दछ ।

सेगवे नाइनबटको एन–१००७२ इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल हो जसमा छिटो र प्रभावकारी यात्रा गर्ने उच्च कार्यक्षमता समावेश छ । एन–१०० मा २२०० वाटको अधिकतम पावर सेगवे कस्टमाइज्ड बुशलेस मोटर जडित छ, जसले गर्दा एक पटकको चार्जमा १०५ कि.मी सम्मको यात्रा गर्न सकिन्छ । बलियो इन्जिन र प्रभावशाली ब्याट्रीहरूको अलावा, यो आकारमा ठुलो छ र सिट मुनि पर्याप्त ठाउँ छ । समग्रमा, सेगवे नाइनबट एन–१०० एक सुविधाजनक इलेक्ट्रिक स्कुटर हो जुन शहरी छोटो यात्राको लागि उपयुक्त छ ।

यो ई–स्कुटर एलईडी लाइट, डिजिटल डिस्प्ले र राईडी गोजस्ता स्मार्ट टेक्नोलोजी सहित उत्कृष्ट सुविधाहरूले सुसज्जित छ । जसमा मोबाइल प्रयोग मार्फत स्वचालित अनलक गर्ने वा स्कुटर पोजिसन गर्ने जस्ता कार्यहरूको लागि धेरै सेन्सरहरू छन् । थप रूपमा, यसले रमाइलो सवारी अनुभवको लागि सहज र आरामदायी सिट समावेश गरिएको छ ।

एन–१०० मा कम्प्याक्ट डिजाइनको अतिरिक्त अत्याधुनिक मोबाइल एपसहित अत्याधुनिक प्रविधि पनि जडान गरिएको छ, जसमा सवारी चालकहरूको गति, यात्रा गरेको दूरी र बाँकी रहेको ब्याट्री लाइफ ट्र्याक गर्न सकिन्छ । एपले प्रकाश, गति र पावर सेटिङहरुसहित अनुकूल विकल्पहरूको पहुँच प्रदान गर्दछ ।

सेगवे नाइनबट एन–१०० इलेक्ट्रिक स्कुटरमा उत्कृष्ट विशेषताहरू छ, जसले यात्रालाई सुविधाजनक र सुरक्षित बनाउँदछ । सेगवे नाइनबट एन–१०० स्कुटरको सुरुवाती मूल्य २ लाख ६० हजार रुपैयाँ तोकिएको छ ।

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal