आज :

यस्तो बन्नेछ कालिकोटको मान्म-कोटबाडा जोड्ने केबलकार (भिडियो हेर्नुस्)

  • अनलाइन डबली

कालिकोट । कालिकोटको सदरमुकाम मान्मदेखि नरहरिनाथ गाउँपालिकाको वडा नम्वर १ कोडवाडा जोड्ने केवुलकार निर्माण परियोजनाको भिडियो अवधारणा तयार गरिएको छ । पुर्वाधार विकास कार्यालय कालिकोटले कर्णाली प्रदेशका प्रथम मुख्यमन्त्री महेन्द्र बहादुर शाहीको अवधारणा अनुसार यो भिडियो अवधारणा तयार गरेको हो ।

झन्डै १ करोडको लागतमा बन्ने केवलकारको लम्बाइ २ हजार १ सय ३४ मिटर हुनेछ । कोटवाडातिरको उचाई १ हजार ९ सय ८८ र मान्मातिरको उचाई एक हजार ६ सय २ मिटर हुनेछ । प्रतिसेकेन्ड ८ मिटर गुड्ने केवलकार कोडवाटादेखि मान्मासम्म पुग्नका लागि १० मिनेट समय लाग्ने छ ।

केवुलकारमा प्रतिघण्टा २ सय जनाले आउजाउ गर्न पाउनेछन । शाहीले आफू मुख्यमन्त्री हुँदा मान्मा-कोट्बाडा जोड्ने केवलकार निर्माणको प्रस्ताव ल्याएका हुन । उनको यो ड्रिम प्रोजेक्ट हो । पश्चिम कर्णालीलाई सदरमुकाम मान्मा पुग्न एक दिनभरी लाग्छ । यो केबलकार बनेपछि १० मिनेटमै पुगिनेछ ।

भिडियोमा हेर्नुस् यस्तो बन्नेछ केबलकारः

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal