आज :

संसदीय व्यवस्था जनताको समृद्धि गर्ने दिशातिर गइरहेको छैनः महरा 

  • अनलाइन डबली

काठमाडौं । नेकपा (माओवादी केन्द्र) का उपाध्यक्ष कृष्णबहादुर महराले नेपालको संसदीय व्यवस्था जनताको समृद्धिको दिशातिर जानु पर्नेमा अन्तै गइरहेको बताएका छन् । माओवादी केन्द्रका प्रवक्ता समेत रहेका महराले संसदीय व्यवस्था गलत दिशातिर गइरहेको समेत बताए ।

शनिबार काठमाडौंमा भएको एक कार्यक्रममा बोल्दै महराले भने, ‘वास्तवमा संसदीय व्यवस्था अघि बढ्दै जाँदा जनताको समृद्धि गर्ने, जनताको सम्पन्नतालाई पूरा गर्ने दिशातिर भन्दा कतै अन्त नै जाँदै छ कि भन्ने मलाई आभास भएको छ । नेपाल आर्थिक रुपमा बिस्तारै कमजोर बनिरहेको छ ।’

उपाध्यक्ष महराले नेपालको व्यवस्थाप्रति समेत नकरात्मकता आउन थालेको बताउँदै व्यवस्था नकरात्मकतातिर जानुमा तत्कालीन नेकपा एमालेको सरकार केपी शर्मा ओलीको नेतृत्वको दोष रहेको बताए । उनले ओली सरकारले गरेको गलत कामलाई सम्हाल्न अहिलेको सरकारलाई गाह्रो भइरहेको भन्दै अहिले प्रतिगमन सच्याउने र संविधान संगत बाटोमा हिँडाउनुपर्ने मुख्य आवश्यक्ता भएको बताए ।

महराले आर्थिक रुपले देश विस्तारै शो डाउन हुँदै गएको दाबी समेत गर्दै व्यवस्थाप्रति पनि अलिकति नेगेटिभ चिज जान लागेकाे बताए । नेपालमा विदेशी लगानी कमजोर बन्दै गइरहेको बताउँदै उनले नेपालले आफ्नो श्रोत, साधनको उचित प्रयोग गरेर विदेशी लगानी भित्र्याउनुपर्नेमा जोड दिन आवश्यक रहेको समेत बताए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal