आज :

रवीन्द्र श्रेष्ठ काठमाडौं निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ६ को ‘क’ बाट उम्मेदवार उठ्ने

  • अनलाइन डबली

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) का युवा नेता रवीन्द्र श्रेष्ठ काठमाडौं निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ६ को ‘क’ बाट उम्मेदवार उठ्ने अन्तिम टुंगो लगाएका  छन् । केपी शर्मा ओलीको नेतृत्वको सरकार हुँदा गुठी आन्दोलनमा अग्र स्थानमा सक्रियताका साथ आन्दोलनको नेतृत्व समेत गरेका स्थापित युवा नेता श्रेष्ठले काठमाडौं ६ को ‘क’ मा माओवादी केन्द्रका एक जुझारु  युवा नेताकारुपमा  परिचित छ ।

नेकपा माओवादी नेवा राष्ट्रिय मुक्ति मोर्चा र मंका खल :मा अवद्दा भएर  नेवार संस्कृति, पहिचानका आन्दोलनमा निकै सक्रिय रहदै आएका रवीन्द्र श्रेष्ठ राजनीतिक विरासतसँग जोडिएका, स्वतन्त्र चिन्तन राख्ने युवा नेताका रुपमा राजनैतिक वृत्तमा परिचय रहेको छ । उनको सहोदर दाजु राजेन्द्र श्रेष्ठ  हाल  जनता समाजवादी पार्टीका तर्फबाट संघमा मन्त्री छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal