Skip
आज :

क्लास्सिक टेकले थप तीन सय FIBER प्राविधिक कर्मचारी नियुक्त गर्यो, ग्राहकले छिटो-छरितो सेवा पाउने

  • अनलाइन डबली

काठमाडौं । इन्टरनेट सेवा प्रदायक कम्पनी क्लासिक टेकले देशभर गरी थप ३ सय नयाँ प्राविधिक कर्मचारी नियुक्न गरेको छ । देशको अग्रणी तथा ठूलो नेटवर्क कम्पनीले वर्षा मौसममा धेरै फाइबर सम्बन्दि समस्या आउने र कर्मचारी पानीको कारणले बिद्युत पोलमा चडेर काम गर्न नमिल्ने भएकोले र बढ्दो ग्राहकलाई सुबिधा दिन ETR (Estimated Time OF Response) भित्र काम गर्न कम्पनीले यो धेरै संख्या मा कर्मचारी नियुक्त गरेको हो ।

अब क्लास्सिक टेकको १०३ आउटलेट संगै रहेका आफ्ना प्रयोगकर्ताहरुको लागी support को पहुँच बढाएको छ । जसले गर्दा छिटो प्राविधिक सहयोग दिन सकिने छ भने मर्मतमा लाग्ने समय पनि घटेर छिटो छरितो रुपमा सेवा प्रदान गर्न थप मद्धत पुग्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

यसका साथै क्लास्सिक टेकले आफ्नो IPTV पनि update version 1 . 1 . 2 ल्याएको छ । १०० भन्दा बढी HD च्यानेल र १०० SD च्यानेलहरुमा पनि नयाँ फिचर ल्याएको छ । जसले गर्दा टिभीमा हेर्दाको experience लाई अजै राम्रो बनाउने छ, buffering free हरुको समाधान गर्ने कम्पनीले बताएको छ ।

योसंगै कम्पनीले आउने दिन मा आफ्नो नेटवर्क नेपालको दुर्गम क्षेत्रमा विस्तार गर्दै जाने र ग्राहकलाई राम्रो इन्टरनेट सेवा न्यूनतम मूल्यमा  प्रदान गर्ने समेत कम्पनीले जानकारी दिएको छ । यसमा थप जानकारी को लागि www.classic.com.np बाट लिन सकिने छ वा  ९८०१००४४७७ मा जानकारी लिन सकिने छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal