आज :

चुनावको मुखमा महेश बस्‍नेतका विश्वास पात्र ३० जनासहित माओवादी केन्द्रमा प्रवेश

काठमाडौं । चुनावको मुखमा राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल भक्तपुरका जिल्ला सदस्य अमृत सिलवाल नेकपा माओवादी केन्द्र प्रवेश गरेका छन् । उनी नेकपा एमालेका नेता तथा सांसद महेश बस्नेतका विश्वास पात्र रहेको बताइएको छ ।

उनीले अन्य एमालेका ३० जना नेता कार्यकर्तासहित सोमबार माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् । भक्तपुर सूर्यबिनायक नगरपालिकामा सिलवालको एमालेमा पकड रहेको बताइएको छ । माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य एवम् भक्तपुर जिल्ला ईन्चार्ज दिलीप कुमार प्रजापतिले नवप्रवेशीलाई स्वागत गरेका थिए ।

कार्यक्रममा माओवादी केन्द्र केन्द्रीय सदस्य डिपी ढकाल, पार्टी जिल्ला संयोजक सुनिल गोथे, जिल्ला सचिव दिलकृष्ण तज, पार्टी बागमति प्रदेश सदस्य एवम् वाईसिएल नेपाल भक्तपुर जिल्ला ईन्चार्ज दिनेश थपलिया, बागमती प्रदेश सदस्य कल्पदिप राईलगायतको उपस्थिति रहेको थियो । नव प्रवेशी सिलवाल बालकोट युवा क्लबका अध्यक्ष समेत समेत हुन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal