आज :

नेकपा परित्याग गरेका भीम चापागाई समाजवादीमा ध्रुविकृत

काठमाडौं । विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट परित्याग गरेको घोषणा गरेका भीम चापागाई नेकपा (समाजवादी) मा ध्रुविकृत भएका छन् । मंगलबार दिउँसो नेकपा (समाजवादी) का अध्यक्ष राजु कार्कीले स्वागत गरेका थिए ।

समाजवादीको केन्द्रीय कार्यालयमा भएको कार्यक्रममा अध्यक्ष राजु कार्कीले केही दिनमै बृहत ध्रुविकरण कार्यक्रम गरिने जानकारी दिएका थिए । उनले चपागाइसहित नेकपाबाट दर्जनभन्दा धेरै नेता कार्यकर्ता आफ्नो पार्टीमा ध्रुविकरणमा आउने दाबी समेत गरे ।

चापागाईले आफू देश र समाजको पक्षमा जहाँ भएपनि लडिरहने बताए । चपागाईले नेकपको नेतृत्वमा सैद्धान्तिक विचलनकै कारण को १२ औं केन्द्रीय समितिको बैठकले स्पष्ट लाइन लिन नसकेको र दोधारले नीति क्रान्तिकारी आन्दोलनको सेवा नगर्ने भन्दै विज्ञप्ति निकालेर पार्टी परित्याग गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal