आज :

वनप्लस १० प्रोको प्रि–बुकिङ्ग शुक्रबारदेखि, टेलीसिक्स मोबाइल्समा दुई दिनमै १०० यूनिटको प्रि–बुक

काठमाडौं ।  वनप्लसको नवीनतम फ्ल्यागशिप स्मार्टफोन वनप्लस १० प्रो अब नेपालमा प्रि–बुकिङको लागि उपलब्ध छ । विश्व बजारमा यो फोन यही मार्च ३१ मा लन्च हुँदैछ, तर नेपालमा भने यसअघि नै प्रि–बुकिङ्ग खुलिसकेको छ ।

प्रि–बुकिङ यहि २५ मार्च २०२२ देखि वनप्लस अधिकृत रिटेल च्यानल र अनलाइन पार्टनरहरूमार्फत सुरु हुने भएको छ । प्रि–बुक गरिएका डिभाइसहरूको डेलिभरी २ अप्रिल २०२२ देखि सुरु हुने बताईएको छ । वनप्लसको पाको, न्यूरोडको लागि आधिकारिक रिटेल सप टेलीसिक्स मोबाइल्सले वनप्लसको नयाँ फोनको बजारमा क्रेज देखिएको बताएको छ । टेलीसिक्सका संचालक दिपेन्द्र चौलागाईँले दुई दिनमा नै वनप्लस १० प्रोको १०० भन्दा धेरै यूनिटको बुकिङ्ग भएको जानकारी दिए । उनले माग बढेसँगै बुकिङ्ग पुर्याउन कठिन भएको दाबी गरे।

वनप्लस १० प्रोले मोबाइलमा दोस्रो पुस्ताको ह्यासेलब्लाड क्यामरा, सुधारिएको एलटीपीओ प्रविधि र डुअल कलर क्यालिब्रेसन भएको १२० हर्ट्जको डिस्प्ले रहेको छ । यसका साथै डिभाइसले गेमिङ अनुभवलाई बढावा दिन सक्ने र बोझ कम र स्टाइलिश उत्पादनहरू प्रस्ताव गर्ने वनप्लसको परम्परालाई निरन्तरता दिने ब्रान्ड–नयाँ डिजाइन खेल्ने एडभान्स प्रविधिद्वारा सम्भव बनाइएका नयाँ गेमिङ सुविधाहरूको एर्रेलाई समावेश गर्दछ।

कम्पनीले वनप्लस बुकिङ्गमा ग्राहकहरुलाई वनप्लस ब्याण्ड, बुलेट्स जेड र बड्स जेड सित्तैमा दिनेछ भने यस बाहेक वनप्लस १० प्रो प्रि बुक गर्नेहरुले बड्स जेड २ को मूल्य घटाएर १,९९९ रुपैयाँमा खरिद गर्न सक्नेछन् । त्यसैगरी वनप्लस वाच ७,९९९ रुपैयाँमा नै किन्न पाईनेछ भने बड्स प्रो ४,९९९ रुपैयाँमा किन्न सकिनेछ ।

यस बाहेक वनप्लस १० प्रो प्रि–बुक गर्ने ग्राहकहरुलाई विभिन्न अन्य सेवा सुबिधाहरुमा समेत छुट दिने जनाएको छ ।

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal