News Portal

 • क्लासिक टेकको ग्राहकहरूलाई ६५० प्रतिशतसम्म निःशूल्क ब्यान्डविथ अपग्रेड, दुर्गमदेखि सुगमसम्म क्लासिक टेक

  डबली संवाददाता
  १०० पटक

  काठमाडाैं । देशकै अग्रणी तथा ठूलो नेटवर्क सेवा प्रदायक कम्पनी क्लासिक टेकले निःशुल्क रूपमा आफ्नो  ग्राहकहरूलाइ ६५० प्रतिशतसम्म ब्यान्डविथ अपग्रेड गरिएकाे जानकारी कम्पनीले जानकारी दिएकाे छ । क्लासिक टेकले आफ्नो ग्राहकहरूलाइ निःशुल्क १५० Mbps देखि ३०० Mbps सम्म अपग्रेड गरेकाे छ ।

  प्याकेज अपग्रेड पश्चारत पुरानै शुल्कमा आम प्रयोगकर्ताहरूले हाइस्पिड इन्टरनेटको अनुभव लिन पाउने कम्पनीले जनाएकाे छ । हाई स्पिड इन्टटरनेट प्रयोग गर्न आम ग्रहकबर्गहरूलाइ 5ghz Dual Band राउटर आवश्यक पर्ने हुनाले उक्त डिभाइस क्लासिकटेकबाट प्राप्त गर्न सकिनेछ ।

  नविनतम प्रविधका साथ ग्राहकहरूलाइ छिटो तथा छरितो सेवा प्रदान गर्न क्लासिकटेक सदैव तत्पर रहेको छ। क्लासिक टेकले नेपालमै पहिलो पल्ट नेक्स्ट जेनेरेशनको प्रविधी वाइफाइ ६ र Triband राउटरको साथमा टाकियन (TACHYON) 1 Gbps इन्टरनेट सेवा भित्राउने घोषणा समेत गरेको यहाँहरूलाइ अगवत नै रहेको छ ।

  वाइफाइ ६ का साथमा टाकियन (TACHYON) 1 Gbps इन्टरनेट प्रविधी भित्राउन अन्तिम परीक्षण भइरहेको जानकारी कम्पनीले जनाएकाे छ । वाइफाइ ६ अन्तर्गत Smart Connectivity, Beamforming, MU-MIMO लगायतका सुविधाहरू रहनेछ र दुर्गमदेखि सुगमसम्म ७४ जिल्लाका १०३ स्थानमा क्लासकिटेकले आफ्नो सेवा संचालन गरिरहेको जानकारी पनि कम्पनीले दिएकाे छ ।

   

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्