आज :

प्रधानन्यायाधी राणाको राजिनामा माग्दै बार एशोसिएसनको नेतृत्वमा धर्ना

काठमाडौँ । नेपाल बार एशोसिएसनको नेतृत्वमा कानून व्यवसायीहरु प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबराको राजीनामा गर्दै विरोध प्रदर्शनमा उत्रिएका छन् । आइतबार कानून व्यवसायीहरुले कालोपट्टी बाँधेर विरोध प्रदर्शनमा उत्रिएका छन् ।

पूर्वघोषित कार्यक्रमअनुसार कानून व्यवसायीहरुले १० बजेबाट कालोपट्टी बाँधेर सर्वोच्च अदालतमा विरोध प्रदर्शन गरेका थिए । बारले प्रधानन्यायाधीश जबराले न्यायपालिकाको स्वच्छता, गरिमा कायम राख्न नसकेको आरोपमा विरोधका कार्यक्रम घोषणा गरेको छ ।

विरोध कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नेपाल बार एशोसिएसनका अध्यक्ष चण्डेश्वर श्रेष्ठले न्यायपालिका शुद्धीकरणका लागि संविधान संशोधनसम्मको माग अघि सार्ने उद्घोष गरे । उनले प्रधानन्यायाधीश जबराको राजीनामा दिनुपर्ने भन्दै हाल संविधानमा रहेको न्यायाधीश नियुक्तिसम्बन्धी व्यवस्थाले न्यायालयमा विकृति देखिएको दाबी समेत गरे ।

उता प्रधानन्यायाधीश जबरा भने राजीनामा नदिने अडानमा छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal