आज :

ओलीले बालुवाटार कहिलै नछोड्ने सोचेर थाइल्यान्ड र इटलीका महंगा सामान सजाएका थिएः प्रचण्ड

काठमाडौँ । नेकपा (माओवादी केन्द्र) प्रचण्डले नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले थाइल्यान्ड र इटली लगायतका देशबाट महँगा सामानले निवास समजाएको खुसाला गरेका छन् । ओलीले प्रधानमन्त्री हुँदा विदेशबाट महंगा सामान ल्याएर सरकारी निवास बालुवाटारमा सजाएर राखेको प्रचण्डले बताए ।

शुक्रबार चितवनमा आयोजित पार्टी कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष प्रचण्डले ओलीले आफूले कहिल्यै बालुवाटार छोड्न नपर्ने सोचेर प्रधानमन्त्री निवास र सचिवालय बनाउने क्रममा महँगा विदेशी सामान ल्याएर थुपारेको बताए ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रचण्डले भने, “केपीले त अब मैले त्यो दरबार जिन्दगीभर छोड्नुपर्दैन भन्ने ठानेका रहेछन् । थाइल्यान्ड, इटाली र रोमबाट यति महँगा महँगा समान ल्याएर थुपारेका रहेछन्, त्यो देख्दा अरु त अरु शेरबहादुर देउवा पनि जिब्रो टोक्नुभएको छ ।” ओलीले राजा भएँ भन्ने ठानेको भन्दै प्रचण्डले गठबन्धनमा छलफलसमेत भएको बताए ।

ओलीले विदेशबाट अर्बौंको सामान ल्याएको कुरा जनताले पनि जानकारी पाउने पर्ने बताउँदै प्रचण्डले चुनावमा जनतालाई नै फैसला गर्न दिनु पर्नेमा जोड दिए । ओलीले बालुवाटार छोड्नु नपर्ने सोचेर नै त्यस्ता महंगा सामान थुपारेर राजकीय सान देखाएको बताए ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal