News Portal

 • गृहमन्त्रीले गरे पाँच जिल्लाका सिडिओ सरुवा, कुन जिल्लामा को ?

  डबली संवाददाता२०७८ कात्तिक १ गते
  १०४ पटक

  काठमाडौैं । गृहमन्त्रालयले विभिन्न जिल्लाका पाँच प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई सरुवा गरेको छ । गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँणले आइतबारको मन्त्रीस्तरीय निर्णय गर्दै मन्त्रालय अन्तरगतका प्रजिअसहित १२ कर्मचारीको सरुवा गरिएका हुन् ।

  गृहले सहसचिव किरण थापालाई कैलाली, जगन्नाथ पन्तलाई पाल्पा, हरिप्रसाद घिमिरेलाई अर्घाखाँची, विपद् व्यवस्थापन प्राधिकरणका उपसचिव वेदनिधि खनाललाई सिन्धुपाल्चोकको प्रजिअमा सरुवा गरिएको छ ।

  यस्तै कारागार व्यवस्थापन विभागका निर्देशक बेदनिधि अधिकारीलाई डोल्पा, उपसचिव नेत्रप्रसाद शर्मालाई मुस्ताङ र उपसचिव राजुप्रसाद पौडेललाई स्याङ्जा, मुस्ताङको प्रजिअमा काज सरुवा गरिएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

  कैलालीका प्रजिअ खगेन्द्रप्रसाद रिजाललाई गृहमन्त्रालयमा, डोल्पाका प्रजिअ माधवप्रसाद ढकाललाई राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणमा, मुस्ताङका प्रजिअ श्रीनाथ पौडेललाई रोल्पाको सहायक प्रजिअमा र अर्घाखाँचीका प्रजिअ विष्णु पौडेल र स्याङजाका प्रजिअ दिपकराज नेपाललाई गृहमन्त्रालयमा ल्याईएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्