आज :

गोन्जालो र राजबन्दीहरुको रिहाइको निम्ति आइतबार सडकमा उत्रन नेकपाले गर्यो आह्वान

काठमाडौं । विप्लव नेतृत्वको नेकपा अन्तराष्ट्रिय विभागले पेरु कम्युनिष्ट पार्टीका अध्यक्ष गोन्जालो तथा नेपाल र विश्वभरका क्रान्तिकारी राजबन्दीहरुको रिहाईको माग तथा एम्सीसीको विरोधको निम्ति सम्पूर्ण जनसुदायलाई सडकमा उत्रन आह्वान गरेको छ । शनिबार राजधानीको संवाद डबलीमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै पार्टी सचिबालय सदस्य धर्मेन्द बास्तोलाले न्यायका निम्ति लड्नेहरुलाई जनताले साथ दिने बिस्वाससमेत गरेका छन् ।

सो पार्टीका अन्तराष्ट्रिय विभाग प्रमुखसमेत रहेका बास्तोलाले गोन्जालो लगायत अन्तराष्ट्रिय कम्युनिष्ट तथा क्रान्तिकारी नेता– कार्यकर्ताहरुमाथि अमेरीका निर्मम बनिरहेको भन्दै रोष व्यक्त गरेका छन् । उनले परिवर्तनका निम्ति विश्व कम्युनिष्टहरु एक भएर लड्न पनि आग्रह गर्दै भने, ‘अमेरिकी सम्रज्यवाद गोन्जालो लगायत क्रान्तिकारीहरु विरुद्ध लागेको छ, त्यस किसिमको हस्तक्षे अस्वीकार्य छ ।’ उनले गोन्जालोलाई तत्काल रिहाई गर्न माग गरेका छन् । आयोजकले भोलि अर्थात २०७८ भदौ २७ गते आईतबार काठमाडौंको शान्तिवाटीका रत्नपार्क देखि नेपाल विद्युत प्राधीकरण, भद्रकाली, सहिद गेट, सुन्धारा, वीर अस्पताल हुँदै पुन शान्तिबाटीका रत्नपार्कमा आएर कोण सभा गर्ने जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal