News Portal

 • जयसिंह र सीमाको भन्दा एम्सीसीको चिन्ता गर्ने दलालहरु होसियारः क्रान्तिकारी अध्यक्ष पुन

  डबली संवाददाता२०७८ भदौ २० गते
  १६६ पटक

  पोखरा । अखिल (क्रान्तिकारी) कास्की जिल्ला अध्यक्ष पवन पुन ‘पुरन’ले वर्तमान सरकार जयसिंह धामीको न्याय र सीमानामा भारतिय हेलिकप्टरले गस्ति गरिरहेको विषय भन्दा पनि राष्ट्रघाति एम्सीसी पास गर्न तिर अग्रसर भएको र सो कार्य नगर्न चेतावनी दिएका छन् । युवा संगठन नेपाल र अखिल (क्रान्तिकारी) कास्कीको संयुक्त आयोजनामा शनिबार पोखरामा विरोध प्रदर्शन कार्यक्रममा उनले सो चेतावनी दिएका हुन् ।

  हालै नेपाली सिमा क्षेत्रमा भारतीय हेलिकप्टरको हवाई गस्ती गरेको, भारतीय विदेश मन्त्रालयका प्रवक्ताको नेपालप्रतिको हेपाहा अभिव्यक्ति र जयसिंह धामीको हत्याको विरोधमा उनिहरुले विरोध प्रदर्शन गरेका थिए । पोखराको पृथ्वीनारायण क्याम्पस गेटअघि निकालिएको विरोध प्रदर्शनमा अखिल (क्रान्तिकारी) केन्द्रिय सदस्य अटल लगायतले सम्बोधन गरेका थिए भने कार्यक्रमको सञ्चालन अखिल (क्रान्तिकारी) पिएन क्याम्पस समितिका अध्यक्ष उपेन्द्रले गरेका थिए ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्