आज :

श्री पूर्णचन्द्र माविको व्यवस्थापन समितिकाे अध्यक्षमा पहल साउद चयन, यस्तो गरे प्रतिवद्धता

अछाम । रामारोशन गाउँपालिकाको श्री पूर्णचन्द्र मावि भाटाकाटियाको व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा पहल बहादुर साउद चयन भएका छन् । शुक्रबार भएको व्यवस्थापन समितिको भेलाले सर्वसम्मतिले साउदलाई अध्यक्ष चयन गरेको हो । गाउँपालिका–६ स्थित उक्त विद्यालयलको १३ औं विद्यालय व्यवस्थापन भेलाले साउदको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय नयाँ समिति चयन गरेको छ ।

सोही विद्यालयमा २०४९ सालबाट अध्यायन शुरु गरेका साउद जनयुद्धमा पूर्णकालिन भएका थिए । जनयुद्ध हुँदै शान्तिप्रक्रियासम्म पत्रकारितामा सक्रिय रहेका साउँद अहिले नेकपा (माओवादी केन्द्र)को तर्फबाट रामारोशन गाउँपालिका इन्चार्ज रहेका छन् ।

नयाँ सोँच र ऊर्जा भएका साउद अध्यक्षमा चयन भएसँगै विद्यालयलको भौतिक र शैक्षिक गुणस्तर वृद्धि हुने अभिभावक र विद्यार्थीले अपेक्षा गरेका छन् । अध्यक्षमा चयन भएपछि साउदले अभिभावक र निवर्तमान विद्यालय व्यवस्थापन समितिलाई धन्यवाद दिए । उनले विद्यालयको विकास र शैक्षिक गुणस्तर वृद्धिको लागि लागि पर्ने प्रतिवद्धता समेत जाहेर गरेका छन् ।

नयाँ व्यवस्थापन समितिले पहिलो बैठकले विद्यालयका घेरा पर्खाल निर्माणलाई प्राथमिकता दिएको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal