आज :

एमाले विभाजनकाे पक्षमा ५५ केन्द्रीय सदस्य र ३० सांसदकाे हस्ताक्षर, वामदेव पनि राजिनामा दिँदै

काठमाडौँ । नेता माधव कुमार नेपालको नेतृत्वमा गठन भएको नेकपा (एकीकृत समाजवादी) पक्षमा ५५ केन्द्रीय सदस्यहरुले सनाखत गरेका छन् । नेता नेपालले एमालेबाट अलग भएर नेकपा (एकीकृत समाजवादी) दर्ताका लागि निवेदन दिएका थिए । सो निवेदनपछि दल दर्ताको प्रमाणपत्र दिन आयोगले आज सनाखत गर्न नेताहरुलाई बोलाएको थियो ।

एमाले विभाजनको पक्षमा ५५ केन्द्रीय सदस्य र ३० जना सांसदहरुले हस्ताक्षर गरेका छन् । आयोगले सनाखत सकेको छ । पछि थपिएका ४ सांसदबारे कुरा नमिलेपछि प्रमुख निर्वाचन आयुक्त, आयुक्त र अध्यक्ष नेपाल, राजेन्द्र पाण्डे, रामकुमारी झाँक्रीबीच छलफल जारी रहेको छ ।
यसैबीच एमाले उपाध्यक्ष वामदेव गौतमले पदबाट राजीनामा दिने तयारी गरेका छन् ।

गौतमले राजिनामा दिएर नवगठित नेकपा (एकीकृत समाजवादी) मा आउन लागेको बताइएको छ । केन्द्रीय सदस्य बलराम बास्कोटाका अनुसार गौतमले एमाले उपाध्यक्षबाट राजीनामा दिएर नकपा एकीकृत समाजवादीमा आउने विषयमा छलफल भइसकेको छ ।

आयोगले सनाखतका लागि बुधबार विहान ११ बजेदेखि २ बजेसम्मको समय तोकेको छ। दल दर्ताका लागि निर्वाचन आयोगमा सनाखत गरेपछि बास्कोटाले उक्त प्रतिक्रिया दिएका हुन् । यसअघि गौतम पनि समाजवादीमा रहेको भन्दै पोष्टर बनाइएपछि गौतमको सचिवालयले त्यसको खण्डन गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal