आज :

म ओलीको पार्टीमा छैनः झलनाथ खनाल

काठमाडौँ । पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालले आफू ओली नेतृत्वको पार्टीमा नरहेको बताएका छन् । अस्पतालको बेडबाटै नेता खनालले आफू माधव कुमार नेपाल नेतृत्वको नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीमा रहेको जानकारी दिएका छन् ।

दिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा उपचाररत खनालले एमाले विभाजन भएपछि पहिलो पटक सार्वजनिक रुपमा धारणा व्यक्त गरेका छन् । खनालले नयाँ पार्टीलाई आफ्नो साथ र समर्थन रहेको बताएसँगै एमाले वृतमा झन् संकट ल्याएको छ । संस्थापन अर्थात एमाले नेताहरुले खनाल नयाँ पार्टीमा नगएको बताउँदे आएका थिए ।

खनालको सामाजिक संजाल फेसबुकमार्फत आफ्नो धारणा सार्वजनिक गरेका हुन् । खनालले सचिवालय मार्फत सो जानकारी गराएका हुन् । “‘भारतको नयाँदिल्ली स्थित एपोलो हस्पिटलमा उपचाररत पूर्व प्रधानमन्त्री झलनाथ खनालज्यू नयाँ दर्ता भएको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी) को साथ र समर्थनमा रहनुभएको सम्पूर्णमा जानकारी गराउँदछौं” सचिवालयले लेखेको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal