आज :

ताँजाकोटमा वाइसिएलको शक्ति प्रदर्शनः जैसी भन्छन्- हुम्ला जिल्ला माओवादी लालकिल्ला

हुम्ला । योङ्ग कम्युनिस्ट लिग (वाइसिएल) ले हुम्लामा शक्ति प्रदर्शन गरेको छ । नेकपा (माओवादी केन्द्र) को साहयक संगठन वाइसिएलले जिल्लाको ताँजाकोट गाउँपालिकामा शक्ति प्रदर्शन गरेको हो ।

जनयुद्धको झल्को आउने गरी वाइसिएलले ताँजाकोट गाउँपालिका स्तरिय कमिटीको भेलाको क्रममा शक्ति प्रदर्शन गको हो । ताजाकोटको छप्रेलामा भएकाे भेलाले गणेश मल्लको अध्यक्षतामा ७५ सदस्यीय गाउँपालिका स्तरिय कमिटी गठन गरेको छ ।

माओवादी केन्द्रका ताँजाकोट गाउँपालिका इन्चार्ज रणसिंह परियारले पार्टीका जनवर्गीय संगठनहरुको गाउँस्तरीय भेला तथा संगठन विस्तार संचालन गरेको जानकारी दिए । उनले गाउँपालिकाका सबै वडामा भेला तथा सम्मेलन सम्पन्न भएकाे बताए ।

माओवादी केन्द्रका जिल्ला कमिटी सदस्य तथा ताँजाकोट गाउँपालिकाका अध्यक्ष बाग्दल मल्लका अनुसार वाइसिएलको भेला विहीबार सम्पन्न भएको र आज प्रशिक्षण कार्यक्रम राखिएको थियो । त्यस्तै, पालिकाभरी विभिन्न जनवर्गीय संगठनहरुको भेला तथा प्रशिक्षण पनि सम्पन्न भएको मल्लले जानकार दिए ।

प्रशिक्षण कार्यक्रममा माओवादी केन्द्रका हुम्ला जिल्ला अध्यक्ष लालकेश जैसीले पार्टीका पछिल्ला कार्यक्रम र समासामुहिक राजनीतिक विषयमा प्रशिक्षण दिएका थिए । उनले हुम्ला जिल्ला लालकिल्ला बनाउने भन्दै त्यहीअनुसार अगाडि बढ्न निर्देशन दिए ।

त्यस्तै, प्रशिक्षण कार्यक्रममा माओवादी केन्द्रका ताँजाकोट गाउँपालिका अध्यक्ष गोपाल बुढा, पालिका अध्यक्ष बाग्दल मल्ललगायतका नेताहरुले प्रशिक्ष दिएका थिए । उनीहरुले संसद विघटन गर्ने कदम परास्त भएपनि प्रतिगामी तत्वले टाउको उठाउन सक्ने भन्दै वाईसिएलले सतर्क तयारी अवस्था रहन निर्देशन समेत दिए ।

कार्यक्रममा नेकपा एमाले परित्याग गरी दुई दर्जन नेताहरु माओवादी केन्द्रमा प्रदेश गरेका छन् । एमालेका शिक्षक संगठनका केन्द्रीय सदस्य धनसिंह बोहरसहित दुई दर्जन नेता कार्यकर्ता माओवादी केन्द्रम प्रवेश गरेका छन् ।

भेलाको समापनको क्रममा गरिएको शक्ति प्रदर्शन तथा सांस्कृतिक कार्यक्रममा करिब तीन हजारको सहभागिता रहेको थियो भने पाँच सय युवाले परेड गरेका थिए ।

 

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal