आज :

विप्लव र बाबुरामबीच भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ?

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ र जनता समाजवादी पार्टीका नेता डा. बाबुराम भट्टराईबीच भेटवर्ता भएको छ । विप्लव सचिवालय सदस्य धर्मेन्द्र बास्तोलासहित भट्टराईको निवास पुगेका थिए ।

क्रबार विहान भएको भेटघाटमा नेकपा र ओली सरकारबीच भएको तीन बुँदे सहमति र पछिल्लो अवस्थामा विकसित राजनीतिक घटनाक्रमबारे छलफल भएको बताइएको छ । विप्लवले तीन बुँदे सहमति कार्यान्वयनमा पहलको लागि आग्रह गरेका थिए ।

वर्तमान सत्ता गठबन्धनका नेता समेत रहेका भट्टराईले ओलीसँग सामान्य राजनैतिकता नभएकैले आफूले गरेको सहमति कार्यान्वयन नगरेको बताए । भेटको क्रममा नेकपा र सरकारबीच सहमति भएकोले यो सरकारले पनि कार्यान्वयन गर्नुपर्ने धारणा राखेको र आफूले पहल गर्ने विप्लवलाई भट्टराईले जवाफ दिएको बताइएको छ ।

प्रतिबन्ध फुकुवापछि बढी समय कपिलबस्तुमै बिताएका विप्लव केही दिनयता उच्चस्तरिय राजनीतिक भेटघाटमा व्यवस्त छन् । केहि दिन पहिला काठमाडौँमा सम्पन्न पार्टीको सचिवालय बैठकले राजनीतिक भेटघाट गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

त्यसलगत्तै विप्लवले प्रचण्डसँग भेटवार्ता गरेका थिए । प्रचण्डसँग पनि तीन बुँदे सहमतिसँगै समसायीक राजनीतिक विषयमा छलफल भएको थियो । त्यसैगरी नेकपा एमालेका नेता माधव कुमार नेपालसँग पनि विप्लवले भेटवर्ता गरेका छन् ।

नेपालसँगको भेटपछि प्रचण्ड, विप्लव, नेपाल र बास्तोलाबीच पनि सामुहिकरुपमा छलफल भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal