आज :

नेकपाको काठमाडौँ महानगर समितिको बैठक: कोरोना परीक्षण र उपचारमा सहजीकरण गर्ने निर्णय

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी काठमाडौं जिल्ला अन्तर्गत महानगर समितिको बैठकले कोरोना परीक्षण, आइसोलेसन र उपचारमा सहजीकरण तथा संकट व्यवस्थापन गर्ने निर्णय गरेको छ । शुक्रबार सम्पन्न बैठकले पहिलो प्राथमिकता सहिद परिवार, घाइते र पूर्णकालिन नेता कार्यकर्ता राखेर सहजीकरण गर्ने निर्णय गरेको हो ।

महानगर समितिका इन्चार्ज सौगातका अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा सबैले आआफ्नो कार्यक्षेत्रको रिपोर्ट गरेका थिए । भर्चुअल माध्यमबाट सम्पन्न बैठकले पार्टीमा आवद्ध कसलाई कोरोनासँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिए, परीक्षण गर्नु परेमा तथा उपचार गर्नु पर्ने अवस्थामा सहजीकरण गर्ने निर्णय गरेको इन्चार्ज सौगातले जानकारी दिए ।

त्यसैगरी जारी निषेधाज्ञाको कारण समस्यामा परेका नेता कार्यकर्तासँगै समर्थक शुभचिन्तक र आम नागरिकिलाई व्यवस्थापनमा सहजीकरणको लागि भूमिका खेल्ने बैठकले पनि निर्णय गरेको छ । जनवर्गीय संगठनहरुले सापेक्षतामा राजनैतिक वैचारिक प्रशिक्षण चलाउने निर्णय गर्दै संयोजक र अध्यक्षलाई जिम्मा दिइएको छ ।

पार्टीले उठाएका जनजिवीकाका सवाल, जनतन्त्रका सवाल र राष्ट्रियताका सवालमा सामाजिक संजालमा ब्यापक प्रचारप्रसार गर्नुको साथै पार्टीले बिभिन्न बैठकमा तय गरेका नाराहरुलाई पनि ब्यापकतामा प्रचारप्रसार गर्ने निर्णय समेत बैठकले गरेको छ । त्यस्तै असफल संसदीय ब्यवस्था र वैज्ञानिक समाजवादको अपरिहार्यता बारेमा ब्यापक बहस चलाउने निर्णय गरेको सेक्रेटरी रोमिकले जानकारी दिए ।

बैठकले बैज्ञानिक समाजवाद र कम्युनिष्ट आन्दोलनको बारेमा बिभिन्न पार्टीका नेताहरु, बुद्धिजीविहरु, र प्रगतिशिलहरुसँग परिस्थिति अनुकुल बहसहरु संचालन गर्ने निर्णय गरियो । बैठकमा सहभागी पार्टीका युवा नेता जीवनले निर्णयलाई कार्यान्वयन गर्न निर्देशन दिएका थिए ।

यस्ता छन् निर्णयहरु

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal