आज :

निषेधाज्ञा उलंघन गर्ने समूहद्वारा सामवेद अनलाइनका सहसम्पादक प्रकाश क्षेत्रीमाथि कुटपिट

काठमाडौँ । निषेधाज्ञा उलंघन गर्ने समूहले फोटो खिचेको भन्दै सामवेद अनलाइनका सहसम्पादक प्रकाश बुढा क्षेत्रीमाथि कुटपिट गरेको छ । रिपोर्टिङको क्रममा बुढा क्षेत्री लम्की चुहा नगरपालिका–३ चिसापानी आउँदै गर्दा एउटा पितमारीस्थित एडभान्चर होटल नजिक एउटा समूह निषेधाज्ञाको उलंघन गर्दै जम्मा भएको थियो । उक्त समूह पक्षबीच विवाद भइरहेको थियो । विवादको फोटो खिचेको विषयलाई लिएर उक्त समूहले बुढा क्षेत्रीमाथि भौतिक ह मला गरेको थियो ।

कोरोना भाइरस संक्रमणबाट प्रभावित उक्त क्षेत्रमा स्वास्थ्य मापदण्डको ख्यालै नगरी युवाहरु जम्मा भएका र झगडा गर्न थालेपछि त्यसको फोटो खिच्न खोज्दा आफूमाथि हुलले ढुंगा र दाउराले प्रहार गरेको अस्पतालमा रहेका बुढा क्षेत्रीले बताए । उनको बायाँ काँधको हड्डी भाँचिएको छ भने टाउको र शरीरका विभिन्न गम्भीर चोट लागेको छ । कुटपिटपछि प्राथमिक उपचार पछि लम्की चुहा अस्पतालले काठमाडौँ रिफर गरेको थियो ।

पत्रकार बुढा क्षेत्रीको हाल ग्रिन सिटी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । “कोरोना संक्रमण तीब्र गतिमा फैलिएपछि कैलाली जिल्लाभरी निषेधाज्ञा जारी छ । तर, एक हुल युवाहरु स्वास्थ्य मापदण्डको ख्यालै नगरी नदी किनारमा जम्मा भएका र दुई पक्षबीच विवाद भइरहेको थियो, हामीले त्यसको फोटो खिच्न खोज्दा एक हुल मानिसहरुले पछाडीबाट आएर ढुंगा र दाउराले हाने, गम्भीर चोट लागेकोले म बेहोस् भएछु, त्यसपछि के भयो केही थाहा भएन” अस्पतालको बेडबाट पत्रकार बुढा क्षेत्रीले अनलाइन डबलीसँग भने । उनले आफै निषेधाज्ञाको उलंघन गर्ने र उल्टै कुटपिट गर्ने दोषीलाई पक्राउ गरी कारवाहीको माग गरेका छन् ।

लामो समयदेखि गीत संगितको क्षेत्रमा रहेका बुढा क्षेत्रीले पछिल्लो समय अनलाइन पत्रिकामार्फत सांगातिक क्षेत्रमा कलम चलाउँदै आएका छन्।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal