आज :

एमालेमा बन्याे कार्यदल: दुबै समूहबाट ५-५ जना सदस्य, समयसीमाबारे कुरा मिलेन

काठमाडाैँ । नेकपा (एमाले) भित्रकाे विवाद मिलाउन १० सदस्य कार्यदल बनेकाे छ । आइतबार अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र नेता माधव कुमार नेपालबीच भएकाे वार्ताले दुबै पक्षबाट ५-५ जना सम्मिलित कार्यदल गठन गरेकाे हाे ।

कार्यदलमा ओली पक्षबाट संसदीय दलका उपनेता समेत रहेका सुवास नेम्वाङको नेतृत्वमा विष्णु पौडेल, प्रदीप ज्ञवाली, शंकर पोखरेल र विष्णु रिमाल रहेका छन् भने नेपाल समूहबाट भीम रावलको नेतृत्वमा घनश्याम भुसाल, गोकर्ण विष्ट, सुरेन्द्र पाण्डे र रघुजी पन्त रहेका छन् ।

कार्यदल बनेपनि यसकाे समयबारे ओली र नेपालबीच सहमति जुटेन । नेता नेपालका अनुसार कार्यदलले ३ दिनभित्र वार्ता टोलीले पार्टी विवादका सन्दर्भमा प्रतिवेदन बुझाउनुपर्ने धारणा आफूले राखेको बताए । तर जवाफमा प्रधानमन्त्री ओलीले थप समय चाहिने धारणा राखेको बताएको नेता नेपालले संचारकर्मीसँग भने ।

शुक्रबार भएकाे छलफलले कार्यदल बनाउने जिम्मा  ओली र नेपाललाई दिएकाे थियाे । एमाले फुटकाे डिलबाट फर्केकाे छ । अध्यक्ष ओली २०७५ जेठ २ लाई आधार बनाएर पार्टीभित्रका समस्या समाधान गर्ने तयार भएपछि एमाले फुटबाट बचेकाे हाे ।

 

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal