आज :

आजबाट कोरोनाविरुद्धको दोस्रो चरणको खोप, माघ १४ देखि फागुन १० सम्म लगाएकालाई दिइने

काठमाडौँ । आजबाट कोरोनाविरुद्धको खोपको दोस्रो चरण सुरु भएको छ । गत माघ १४ देखि फागुन १० गतेसम्म खोप लगाएकाहरुलाई आजबाट दोस्रो डोज दिन लागिएको हो । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार खोप अभियान वैशाख ११ गतेसम्म जारी रहनेछ ।

गत माघ १४ देखि फागुन १० सम्म पहिलो चरणमा स्वास्थ्यकर्मी, सरकारी कर्मचारी, सुरक्षाकर्मी, सरसफाइकर्मी, पत्रकार, कूटनीतिक नियोगका कर्मचारी, सार्वजनिक संस्थान तथा बैंकमा र वित्तीय संस्थाका कर्मचारीलाई लगायतलाई दोस्रो मात्रा लगाइने छ ।

खोप अभियान देशभर सञ्चालन हुने स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । सरकारले प्रदेश १, लुम्बिनीका केही ठाउँमा खोपको दोस्रो मात्रा लगाइसकेका छन् । पहिलो चरणमा कोरोनाविरुद्धको कोभिशिल्ड खोप ४ लाख ३८ हजार ८ सय ७९ जनाले लगाएका थिए ।

यसैबीच कोरोनाको नयाँ प्रजातिसहित संक्रमण तीब्र बन्दै गएको छ । नेपालमा संक्रमित ५० जनाभन्दा मुनि झरेको थियो भने सोमबार करिब १३ जनामा संक्रमण पुष्टि भयो । संक्रमण बढ्दै गएपछि सरकारले आजबाट शहरी क्षेत्रका सम्पूर्ण शैक्षिक संस्थाहरु बन्द गरेको छ ।
त्यसैगरी पार्टी प्यालेस, फिल्म हल बन्द गर्ने निर्णय पनि गरेको छ । विवाहमा बढीमा २५ जना मात्रै सहभागी हुन पाइने भएको छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal