आज :

एमाले संसदीय दलको बैठक बस्दै, नेपाल समूहतिर लागेको सांसदलाई कारवाही गर्नेबारे छलफल हुने

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) को संसदीय बैठक आज बस्दैछ । संसदीय दलको विधान संशोधन गरी दलका नेता केपी शर्मा ओलीलाई थप अधिकार दिएपछि पहिलो पटक बैठक बस्न लागेको हो ।

बैठकमा चालु अधिवेशनलाई कसरी प्रभावकारी बनाउने र सांसद्हरूको विकास बजेट खर्चको सन्दर्भमा छलफल हुने जनाइएको छ । तर ओली निकट एक नेताले भने नेता माधव कुमार नेपालतिर लागेका सांसदहरुमाथि कारवाहीको विषयले पनि प्रवेश पाउने बताए ।

सर्वोच्च अदालतले एमाले ब्युँझाएपछि नेपाल समूहले समानान्तर गतिविधि गर्दै आएको छ । अहिलेसम्म कुनै पनि बैठकमा नेपाल समूहति लागेका सांसदहरु सहभागी भएका छैनन् । आजको बैठकमा पनि सहभागी नहुने एक सांसदले बताए ।

संसदीय दलका प्रमुख सचेतक विशाल भट्टराईले एमाले चुनाव चिन्ह लिएर सांसद् बनेका सबैलाई बैठकमा बोलाएको बताए । ओलीले केन्द्रीय समिति र संसदीय दलमा एकलौटी निर्णय गरेको भन्दै त्यो नसच्याएसम्म सहभागी नहुने नेपाल समूहले बताउँदै आएको छ ।

यसैबीच नेपाल समूहका नेताहरुले विहीबार स्पष्टीकरण दिएका छन् । स्पष्टीकरणमा आफूहरुले नभएर अध्यक्ष ओलीले पार्टी विभाजन गर्ने गतिविधि गरेको भन्दै कारवाहीको भागीदार हुनुपर्ने दाबी गरेका छन् । अध्यक्ष ओलीले पार्टी गतिविधि विरोध कार्य नरोकेसम्म आफूहरु सँगै बस्न नसक्ने स्पष्टीकरणमा उल्लेख छ ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal