News Portal

 • नेकपा र माओवादी केन्द्रबीच तीन बुँदे सहमति, वैज्ञानिक समाजवादी व्यवस्थाको लागि सहकार्य गर्ने 

  डबली संवाददाता२०७७ फागुन २९ गते
  ३१० पटक

  काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी र नेकपा (माओवादी केन्द्र) बीच ३ बुँदे सहमति भएको छ । शनिबार नेकपाका महासचिव विप्लव र माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष सुशीलले संयुक्त रुपमा विज्ञप्ति जारी गरेर दुई पार्टीबीच सहमति भएको सार्वजनिक गरिएको हो ।

  दुबै पार्टीबीच वैज्ञानिक समाजवादी व्यवस्थाको लागि संयुक्तरुपमा सहकार्य गर्ने सहमति भएको छ । त्यस्तै, क्रान्तिकारीहरुबीच पार्टी एकताको लक्ष्य राखी संघर्षमा सहकार्य गर्ने र यो प्रक्रियामा अन्य क्रान्तिकारी पार्टीहरुलाई पनि सहभागि बनाउने सहमति भएको छ ।

  विज्ञप्तिमा  ‘दलाल पुँजीवादी सत्ताका विरुद्ध वैज्ञानिक समाजवादी व्यवस्था निर्माणार्थ संयुक्त रुपमा सहकार्य गर्ने, क्रान्तिकारीहरु बीच पार्टी एकताको लक्ष्य राखी संघर्षमा सहकार्य गर्ने, यो प्रक्रियामा अन्य क्रान्तिकारी पार्टीहरुलाई पनि सहभागि बनाउने’ उल्लेख गरिएको छ ।

  यस्तो छ सहमति

  प्रतिकृया दिनुहोस्