News Portal

 • माओवादी केन्द्रले चैत २१ गते संयुक्त क्रान्तिकारी जनपरिषद् घोषणा गर्दै, सडक कब्जा गर्ने उद्घोष

  डबली संवाददाता२०७७ फागुन २४ गते
  १९० पटक

  काठमाडौं । नेकपा (माओवादी केन्द्र) ले आगामी चेत २१ गते संयुक्त क्रान्तिकारी जनपरिषद्को घोषणा गर्ने भएको छ । काठमाडौंमा विशाल जनसभा आयोजना गरी जनपरिषदको घोषणा गर्ने अध्यक्ष कर्णजीत बुढाथोकीले जानकारी दिएका छन् ।

  राजनीतिक संकटको निकासको रुपमा अगाडि सारिएको राष्ट्रिय जन परामर्श सम्मेलनबारे पनि सोही दिन थप जानकारी दिइने बुढाथोकी बताउँछन् । उनले विप्लव शान्तिपूर्ण राजनीतिमा आएसँगै सडक खाली रहेको र अब सडकबाट सत्ता र सरकारको स्थापनाको बाटोमा लाग्ने बताए ।

  माओवादी नेताहरु नवसामन्ती प्रवृतीको कारण गौरवपूर्ण माओवादी आन्दोलन वा जनयुद्ध घृणाका कारण भएको बताउँदै अब उक्त मुद्दालाई आफूले उठाउने अध्यक्ष बुढाथोकीले बताए । केपी शर्मा ओलीसम्म आइपुग्दा नेपालको संसदीय व्यवस्था असफलताको उत्कर्षमा पुगेको समेत बताए ।

  • फाइल फोटो
  प्रतिकृया दिनुहोस्