आज :

प्रतिबन्धलाई छल्दै नेकपाका नेता-कार्यकर्ता किसानको खेतबारीमा श्रमदान गर्दै 

तनहुँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता कार्यकर्ता किसानको खेतबारीमा पुगेर श्रमदान गरिरहेका छन् । किसानलाई धान भित्र्याउन चटारो परिरहेको बेला विप्लव नेतृत्वको नेकपाका नेता-कार्यकर्ता आफै धानबारीमा पुगेर सहयोग गरिरहेका छन् ।

दशैंमा आफ्नो घरमा गएर रमाइलो गरेपनि नेकपाका कार्यकर्ताहरु भने किसानको धानबाली भित्र्याउन व्यस्त छन् । देशभरी नै आफ्नै जनवर्गीय र सहयोग संघ संगठनहरुलाई किसानलाई सहयोग गर्न निर्देशन दिएको नेकपाले जनाएको छ ।

यसैक्रममा नेकपका नेता कार्यकर्ता तनहुँले जिल्लाका विभिन्न ठाउँहरुमा किसानलाई सहयोग गरिरहेका छन् । प्रहरीले दशैंमा घर आएको आशंकामा नेकपाका नेता कार्यकर्ताहरुको घरमा छापा मारिरहेको छ । तर नेकपाका नेता कार्यकर्ता भने किसानको धानबाली भित्र्याउन ब्यस्त छन् ।

नेकपाका तनहुँ इन्चार्ज रुवेलले कामको चाप र घर अवस्थाअनुसार किसान किसानलाई धानबाली भित्र्याउन सहयोग गरिरहेका बताए । घरमा काम गर्ने व्यक्त नभएका, सहिद तथा बेपत्ता र पार्टीका नेता कार्यकर्ताका तथा सर्मथक घर परिवारलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखेर जनश्रमदान गरिरहेको रुवेल बताउँछन् ।

पहिलो प्राथमिकतामा परेका किसानसँगै धानबाली भित्र्याउन समस्या भएको जानकारी आएमा सहयोग गर्ने नेकपा तनहुँले बताएको छ । सादा पोशाखका प्रहरीले नेता कार्यकर्ताका घरमा रातिराति छापा मार्न थालेको भन्दै इन्चार्ज रुवेलले आपत्ति जनाएका छन् । उनले प्रहरीले त्यस्ता कार्य नरोके प्रतिरोध गर्ने बाध्य हुने चेतावनी दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal