News Portal

 • पोखरा बिश्वबिद्यालयले अनलाइनबाट कक्षा सन्चालन गर्ने, रोकिएको परिक्षा दशै पछाडि ( सुचना सहित)

  डबली संवाददाता२०७७ भदौं २४ गते
  ५०९ पटक

  काठमान्डौं । लामो समयको कारोनो महामारीले बिद्यालयहरुलाई पनि निकै असर पारेको छ । यसै बिचमा पोखरा विश्वविद्यालले अनलाईन माध्यायमबाट कक्षा सन्चालन थाल्ने तयारी गरेको छ । बुधबार विश्वविद्यालले एक सुचना जारी गदै अनलाईन कक्षा सन्चालन गर्नेबारे जानकारी गराएको छ । त्यस्तै बिश्वबिद्यालयले दशै अगाडि परिक्षा लिन नसकिने उल्लेख गरेको छ ।

  विश्वविद्यालयमा उपकुलपति र अन्य पदाधिकारी नियुक्त नहुँदा समस्य उत्पन्न भएको जनाउदै अहिले तत्कालको लागी बिध्यार्थिहरुको पढाई अनलाईनबाट सन्चालन गर्ने तयारी थालेको जनाएको छ । तर परीक्षासम्बन्धी काम तथा मापदण्ड भने ठप्प छन् । परीक्षा लिन कुनै निर्देशिका नै बनेको छैन् ।

   

  पदाधिकारी नियुक्तिको ढिलाइले पोखरा विश्वविद्यालयअन्तर्गतका ४० हजार विद्यार्थीको भविष्य अन्योलमा थियो । करिब १० महिनादेखि पदाधिकारीविहीन विश्वविद्यालयमा अझै उपकुलपति र रजिस्ट्रार नियुक्त गरिएका छैनन् । ३ संकायका डिन, ३ कार्यकारी निर्देशक र परीक्षा नियन्त्रकको पद पनि खाली छ । एक वर्षदेखि कार्यकारिणी परिषद् र प्राज्ञिक परिषद्का बैठक नै बस्न सकेका छैनन् ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्