News Portal

 • कोरोना अस्पतालमा दुई जनाको निधन, एक जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

  डबली संवाददाता२०७७ साउन २८ गते
  १८६ पटक

  बटवल । यहाँस्गित कोरोना विशेष अस्पतालमा उपचाररत दुई जनाको निधन भएको छ । कोरोना विशेष अस्पताल बुटवलमा उपचार गराइरहेका कपिलवस्तुका २५ र ४२ वर्षीय पुरुषको गएराति निधन भएको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालका प्रवक्ता डा विष्णु गौतमले संचारमाध्यमलाई जानकारी दिएका छन् ।

  मृतकमध्ये एक जनाको कोरोना पोजेटिभ रिपोर्ट आइसकेको छ भने एकको आउन बाँकी छ । दुबै जनामा मिल्दोजुल्दो लक्षण भएकोले उनमा पनि कोरोना पोजेटिभ हुन सक्ने बताइएको छ ।

  स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि साउन २५ गते उनीहरुलाई अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । ४२ वर्षिय पुरुषमा २५ गते नै पिसीआर परीक्षणमा कोरोना पोजिटिभ देखिएको थियो भने अर्का २५ वर्षीय पुरुषको पीसीआर रिपोर्ट आउन बाँकी छ ।

  गौतमका अनुसार दुवैजनालाई भेन्टिलेटरमा राखी उपचार गरेपनि बचाउन सकिएन । कपिलवस्तुका २५ वर्षीय युवालाई हिजो मात्रै प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा उपचारका लागि ल्याइएको थियो । उनलाई त्यहाँको अस्पतालले रिफर गरेर राति १२ बजे ल्याइएको थियो भने २ बजे निधन भएको गौतमले बताए ।

  एक जनाको कोरोनाका कारण ज्यान गएको पुष्टि भइसकेको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाका कारण ज्यान गुमाउनेको संख्या ८५ पुगेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्